Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar gelen suyummuş ya yatırdılar şimdi antibiyotik verilecek. Nstye bağlantım sancı durumuna göre doğum oluyomuş. Sancım yoksa bekleticez durdukları kadar.
Canim gönlünü ferah tut riskli haftaları atlattık Allahin izniyle. sancin var mı hissediyormusun? İdrar yolu enfeksiyonu mu olmuştun acaba belki anlayamamissindir ama iyi düşün iyi olsun dualarım seninle ve fıstık kızların için

Kızlar gelen suyummuş ya yatırdılar şimdi antibiyotik verilecek. Nstye bağlantım sancı durumuna göre doğum oluyomuş. Sancım yoksa bekleticez durdukları kadar.
Canım bi de böyle ağır iş falan yaptın mı? Bu önden su gelmesini tetikleyen bi şey var mı acaba yoksa bebişler artık gelmek istediği için mi böyle oluyor

Bizi haberdar et canım. Umarım biraz daha beklersiniz. Ama bebişlerin kilosu fena değildi maşallah. Umarım hakkınızda hayırlısı olsun

Ah canım endişe etme sagliklar gelen bebeklerimiz oldu biliyorsun. Sen ve bebek iyi olsun önemli olan o duam seninle haberlerini bekliycez

Hepinize teşekkür ederim kızlar. Tek tek alıntılayamadım. Sancım çıkmadığı için şu an bir doğum söz konusu değil şükür. Suyum sızmaya devam ediyor ama çok aşırı bir azalma söz konusu değil henüz. Ciğer geliştirici vurulacak ayrıca antibiyotik serum verilecek. Bir aydır evde yatış modundayım zaten ama neden bir anda geldi bilemiyorum tabi sürekli akıyor altımdan. Bebekler iyi 1570 gr olmuşlar. Rahim ağzım 17 mm . Bakalım hayırlısıyla ne kadar duracaklar görücez

Kendileri için en iyi olacak zamana kadar bekleyecek bıdıklar cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…