Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim ablam doğumdan sonra çok üşümüş. Geçen sene 18 Eylül'de sezaryen oldu. Ben de normal muayenelerde bile üşüdüğüm için risk almak istemedim. Aslında sabahlığı kısa kollu aldım ama ğstünde hırkası da var. Pijamayı uzun ve kısa kollu aldım. Bir de polar pijama ve triko takım bakıyordum dün. Hastane sıcak olsa bile ev soğuk olmaya başlayacak.

Turnusollü ped verdiler rengi değişti ama miktar azdı yani, ultrason da baktılar su hala yeterliymiş

Hee ailesel mevzular cok akraba da ben sevmiyorum yaa sorunu dedikodusu bitmiyor

Mantikli canim mersinde vsr mj duzenli gittigin doktorun takipli doktorun yani

Bencede sen Mersin’de doğur annen yanında olsun süreci daha rahat atlatırsın bide hava daha iyi olur Adana’dan . Bende adanaliyim bilirim oraları. Bi doktor araştır bi an önce bence sürecin sonlarindayiz artık çünkü

Canım geçmiş olsun haber ver bize kendinden yatış yapıldı mı peki suyun sızıntı mı ne dedi doktor

Kızlar merhaba
Lazer yaptirmamakla hayatımın hatasını yapmisim dogurayim ilk işim lazere gitmek olacak dr izin verdiğinde.
Yaz geçsin leke olmasin diye direkt kiz kardeşimi de yazdıriyorum bekar o.

Her ay kuaföre ağdaya giderdim ama hamile degilken bile o kadar kasilirdim ki dr um kasilacaksan gitme dedi.

Bende jilet ile bakmadan karnimdan göremediğim için kafama göre almaya çalışıyorum. Söyle bir ayna ile bakayım dedim anam felaket. Eşimle de konuşuyordum o ben yardımcı olayım dedi ama adamla zaten hamileligimi ogrendigimden beri hiç cinsel birlikteligimiz olmadı. Öpüşme sarılarak uyuma dışında. Tiksinir diye çekiniyorum. 7.5 senedir evliyiz. 12 yıldır da birlikteyiz bir yandan diyorum neler yaşadık gördük etle tırnak gibi olduk bilmiyorum ne yapacağımı ayna geldi aklıma banyodayken ilk ayna ile kendim halletmeye çalışacağım. Biraz özel oldu ama lazer yaptirmayanlar karinlarindan dolayı benle aynı dertten muzderiplerdir diye düşünüyorum.

Tüy dokucu krem geldi aklıma ama o da deriye geçer diye düşündüm

yaa kusma bende de oluyor neden agzima gece uyurken geldi zor gittim tuvalete yastik artirdim oyle uyudum neden oluyor acaba

Canım ben de aynı durumdaydım. Hatta kilo ve sıcak olduğu için her jiletten sonra pişik oluyordum o da çok eziyet oluyordu. Sonunda bir cesaret geldi ağdaya başladım 1.5 ay önce o kadar rahat ettim ki 1 ay hiç çıkmadı bile. Dedim aklıma edeyim keşke en başında başlasaydım. Güvendiğin bir yer varsa git ağda yaptır ilki biraz acıyor ama sonra tüy gibi çıkıyor resmen büyük rahatlık

Canım ben normalde çok üşüyen bir insanım. Ama hamilelikte yanıyorum hamilelik sonrası hemen eski hale dönüyorsak eğer ben de üşürüm diye düşünüyorum

Canim ben hamilelik oncesi tup bebek dusunuyordum ve lazere gittim baya guzel bitmisti sonra supriz hamilelik yasadim ben ve butun lazerim bosa gitti hepsi yeniden cikti uzulme hormonlar geri veriyormus ben kac aydir agdaya gidiyorum bende kasiliyorum ama 1 aydan fazla temiz duruyor

Bende hiç jilet sürmedim bu zamana kadar ama geçen ağdayla alıyım dedim yok karnım kasıldı sanki yapamıcam dedim bıraktım. Napcam bilmiyorum. Ağda olduğu için jilet gibi sık değil az ne güzel. Jilet vurmakta hiç istemiyorum ama napcam bilemedimm bende gerçekten

Lazer hormon sorunlarım yüzünden ben de hiç ise yaramamıştı zamaninda. Sonrasında tekrarlamak istediğimde yine bakardım ve hormon sorunlarım yüzünden gittigim kadin dogum doktoruna sorduğumda hamilelikten sonra geri geliyor tüyler hormon etkisiyle, hatta ben de yaşadım aynı sorunu demisti. O yüzden gitmemiştim. Elim jilete cok alışkın, zamanla daha iyi kullanır hale geliyorsun. Naçizane tavsiyem eşinizi dahil etmeyin :))
Tuy dökücü kremi de cok kullanırdım. hamilelikten beri hiç kullanmadım ama sanırım son haftalar geldiginde kullanan arkadaslarim oldu doktor onayıyla, ben de soracağım sona iyice yaklaşınca:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…