Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben hic kurutmaya atmadim atma dediler hep kurutup utuledim canim

Canım bence dr un ne diyorsa onu yap. Sonuçta onların yönlendirmesi en doğru olan. Ben normal doğum yapamam sezeryan istiyordum dr umda tam tersi vajinal doğumu destekleyen biri ama yaşadığım sağlık problemlerim sebebiyle zaten mecbur sezeryan olacak senin işine geldi senin de dedi önemli olan ikinizin de sağlıklı olmasi

Yaa bende misafir odami aldim bir tek dogtas dan yaa yatarak bende evinnherseyini aldim simdi ayaklandim esim musait olmuyir kaldi halilar

Yaa ben anlasmadim bende hic hazirlik yok bir cikolata bir lokum kapi sus okadar
Ben de anlaşmadım ne organizasyon şirketi, ne fotoğrafçı. Hediye olarak magnet düşündüm ama ondan da vazgeçtim, doğumgününde falan tanıdıklara bir şey yaptırabilirim.

Sade bir kapı süsü, tatlı-tuzlu kurabiyeler, adının yazılı olduğu çikolata, içecekler yeterli bence

Kendime de kırmızı lohusa tacı aldım adettendir diye, süslü terlik almadım. Biri Sabahlıklı iki gecelik, bir pijama takımı onlar da süslü püslü değil orta kalem şeyler

Benim hastanede sezaryen doğuma eşleri alıyorlar, sorun kızlar o konudaki politikaları neymiş diye.

Yaaa nasil oluyor bende yaptiriyim onlara
Darüşşafaka Yenidoğan magneti yaz google çıkıyor canım. Magnet çeşitleri var seçiyorsun ismini yazıyorsun bebeğin. Sadece tam tarih istiyor hiç birimizin belli olmadığı için ödeme kısmında notlar var oraya sadece Eylül 2024 yazsın, yada 2024 yazsın şeklinde not yazıyorsun. Çikolatalarım hala gelmedi onları da çikolata.atolyesi var instagramda oraya sipariş verdim yanına da büyük boy bir kolonya. Kapı süsüm de hazırlanıyor. Yeter bence daha fazla bişey yaptırmayı düşünmüyorum Minik süslemeleri de birileri halleder artık

Göğüs pompası konusunda duruma göre bakarım, belki hastaneden kiralarım diyordum ama çevremde herkes hazırlıklı ol dedi.
Genel olarak da elektrikli ve mümkünse çiftli modeller öneriliyor. Philips avent ve lansinoh arasında kaldım kuzular ne önerirsiniz??

Canım bana elektrikli lansinoh tekli görümcem verdi. Çok memnun kalmış. Bende eller serbest ebebekten aldım 1 tane.

Kablosuz şarjlı göğüse takılanlardan öneriyorlar canım ben de öyle aldım. Diğerleri piriz başına mahkum ediyormuş uzun süre. Bebebao aldım ben şuanda da flash indirimde trendyolda, yeni doğum yapan arkadaşım önermişti. Hatta avent almıştı sonra bunu aldı kullanım kolaylığı açısından

Canım bana elektrikli lansinoh tekli görümcem verdi. Çok memnun kalmış. Bende eller serbest ebebekten aldım 1 tane.

Teşekkür ederim kızlar, bakalım başka yorumlar da gelecek mii ona göre son kararı verip alayım en iyisi

Bana da ol
Bana da oldu mide bulantı ilacı kullaniyorum mide yanmasıyla beraber mide bulantısı geliyor

Uzulmeee kuzummm ben sekerli.meyveleri kestim.suyum azaldi anladim cok hareket etmiyor normale dondu ayy gecen hafta hic durmadi fildir fildir oglum neyapiyorsun diyordum.surekli
Ay aynen bende sürekli oynuyordu hiç durmadı bu geçtiğimiz hafta bakalım bende karpuz üzüm yemicem bir de aburcubur çikolata dondurmayı kesicem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…