Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Beni de karpuz bitirdi birde şeftali çok yedim 🥲 baya hareketli belirli zamanları var o zamanlar baya hareketli oluyor bu ay +3 kiloda almıştım toplamda 10 kilo aldım biraz azaltıcam her şeyi 2 hafta sonra 34. Hafta kontrolüm var bakalım fark edicek mi 🥲 2 hafta önde gidiyor bazı değerleri bazı değerleri de 1 hafta önde kilosuda şişko bence :/ biraz az yemem lazım sanırım 😞
Uzulmeee kuzummm ben sekerli.meyveleri kestim.suyum azaldi anladim cok hareket etmiyor normale dondu ayy gecen hafta hic durmadi fildir fildir oglum neyapiyorsun diyordum.surekli🥰🥰🥰

Teyzemiz kapı süsünüde elleriyle hazırlamış tülünü bile almış 🥹 yanındakiler de zıbın hatıra kutusuymus içine beyaz bir zibin koycak yakınları olarak biseyler yazmak için, kardeşleri ben babası teyze vs ömürlük hatırla olur DİE Allah o gün gelip bunları yapmayı nasip etsin 🤲🥰 belki yapmak istersiniz diye fikir amaçlı attim
ay coo gusel bayildim nasil guzel yapmis tul bende alsam mi nereden aldi

Kızlar sanırım kurdeşen döküyorum. Bacaklarımda kırmızı beyaz kaşıntılı kabarcıklar çıkmaca başladı. Doktoruma attım fotoları zyrtec günde 1 kere önermiş. Ama hamilelikte kaçınılması gerekiyor yazıyor. Hiç kullanan var mı aranızda acaba?
Uzuntuden stresttem oldu demi kusum coo gecmis olsun

Kızlar dogum odasi için organizasyon şirketiyle anlasan oldu mu aranızda? Yaptırmayı düşünüyor musunuz? Ben cok kararsiz kaldim. (Ist-avrupa yakası icin)
Bir de ayni sekilde ertesi gun aile cekimi için anlastiginiz fotoğrafçılar var mı?
Yaa ben anlasmadim bende hic hazirlik yok bir cikolata bir lokum kapi sus okadar😔

Ya ben hastanede baktım genelde kapıyı süslemişler hep. Benim doktorum çok ıvır zıvır istemediğini, organizisyondan gelen şeyleri tozlu mikroplu olduğunu odada çok fazla öyle şeylerin olmaması gerektiğini söyledi. Ben de baya araştırdım hem pahalı geldi hem gereksiz. Kendim Trendyoldan aldım küçük bişeyler. Kapı için Tül de 5 metre rahat yetiyormuş bir de onu aldım.
Aaa bana da desene canim hangi siteden aldin bende aliyim tul

Cok sekermis 🌸 fotoğrafçıların hesaplarına bakiyorum ben de dedigin gibi gercekten hic estetik pozlar yok. Daha dogrusu profesyonel bir elden cikmis gibi görünen fotoğraf sayisi cok az. Bir de benim hastanem bir kişiye mecbur tutuyor. Anlaşmaları varmis. Hem fotoğrafları kötü hem de 12 bin lira fiyat verdi.1 saatlik cekim icin. Canım sıkıldı fotoğraf konusunda.
Cok pahali ben onuda tutmayacagim 12 bin cok degil mi yaa

Ay şu dönemde en son duyman gereken kişiler dışarıdakiler. Ben ilk bu ihtimali öğrendiğimde planladigim bircok seyden vazgeçmiştim doktordan çıktığımda. Eşimle bunu paylastigimda bana çok kızdı. Kafandaki her sey yapilacak, erken olma ihtimali varsa daha hizli hareket edeceğiz demekki demisti. Ertesi gun kayinvalidem vs aradi sakın hicbir seyden vazgeçmiyorsun diye. Kendi ailem de ayni sekilde. İyi ki varlar
Ay ne guzel🥰🙏

Ben de bu şekilde sipariş verip odayı kendim süslemeyi düşünüyorum. Organizasyonlar aşırı pahalı ve abartılı geldi. Foto çektireceğimiz bir köşe olsa yeter demi. Hediyelik yaptıracak mısınız ?
Evet küçük bir köşe yeter diye düşündüm ben de 🌸 Hediyelik magnet yaptırmıştım darüşşafakaya bir de çikolata yaptırıyorum ☺️

Merhaba kızlar,
Hepinize saglıklı hayırlı dogumlar diliyorum inşallah 🤲🏼

Aranızda son aylarda mide bulantıları tekrar başlayan var mı ?
28.haftadayım,
Son bi kaç gündür yemek yerken midem bulanıyor ve afedersiniz bi ögürme geliyor devam edemiyorum yemege benzer şeyler yaşayan var mı ?
Acaba bebegin saçları çıktıda ondan mı kaynaklı ?

Ayy halilarim bende almam lazim esimden dolayi alamiyorum illaki birlikte alacagiz ev bitti halisiz kaldik😁

Bende gezemiyorum canım dr tuvalet dışında kalkma dedi. Allah tan odayı iyiyken halletmişim. Halı avize falan hep internetten sipariş verdik beraber seçtik. Gelince güzel cikarsa söylerim. Misafir oda halim empera ona güvendim memnunum ondan

Aaa bana da desene canim hangi siteden aldin bende aliyim tul
Uzuntuden stresttem oldu demi kusum coo gecmis olsun
Sağol kuzum hiç bilmiyorum ki neyden olduğunu hamileliğin son haftalarında hormonlardan da olabiliyormuş, çok ilaç kullanıyorum onların yan etkisi de olabilir, streste olabilir 😕😕 Şu satıcıdan aldım canım ben çok güzel simli simli. 1 metre fiyatı bu ben 5 metre aldım. 4 metre kapıyı sarıyor 1 metrede kurdele için kullanacağım. Yapacağın süslemeye göre alabilirsin metresini, standart tek şerit için 5 metre yetiyormuş 🥰🥰❣️

X