Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay canım nasıl bisi bu yaa doktoruna git mutlaka belli ki o fitil ise yaramıyor başka bi çözüm önerir umarım canını sıkma stres te tetikliyordur illa ki

Aslında doktorunda Bursa’daki en bilgili ilgili doktorlardan biri inş farklı bi çözüm yolu gösterir ve çok iyi olursun

Başladı gece mesaisi
Uyuyamayanlar. Tuvaletten çıkamayanlar, ah ahh
Gece uyuyamadım koltuk tepesindeydim. benim kedi oğlan yatak odasina yataga filan hep cis yapmis normalde asla yapmazdi. Sabahta koltuk yatak yıkamaya geldiler yine uyuyamadım zombiyim

Canim çok geçmiş olsun idrar yolu ve mantar gercekten cok zor ilk hamileligimde hamileligin sonuna kadar cekmistim o mantar illetini.inşallah kendi doktorundan güzel haberler alırsın iyi haberlerini bekliyoruz

Çok geçmiş olsun kuzum Umarım ciddi bişey değildir kısa sürede enfeksiyonuna müdahale ederler

Günaydın kızlar Bugün kontrolümüz vardı, 29+6yız. Çok şükür her şey yolunda Oğluş 5-6 gün ileriden gidiyor 2 hafta sonra hem çalışamaz raporumu almak için, hem de adacell aşısı için yeniden gideceğim, nihayet evde olacağım, sadece oğlumla ilgileneceğim günler başlayacak Bu sabahtan göbek fotisi ekliyoruum

Ayyy nasıl da yakışmış pembişşş maşallah güzel anne Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim Adaceli ben oldum 10 gün önce hiç bir yan etkisi olmadı

Canım çok geçmiş olsun yaa Allah iyi haberler verdirsin.

Geçen haftadan bu yana 120 gram almış az almış yaa 1384 olmuş. Halbuki 1400 aşağısı olursan bozuşuruz demiştim. Ne yapıyım ben şimdi bu çocukuma
Kaçıncı haftadasın kuzum? Kendi fizik yapın nasıl genetikte olabiliyor çünkü bazı şeyler 2 haftadan fazla geri değilse gelişim geriliğinden söz edilemez diyor her yerde

Kaçıncı haftadasın kuzum? Kendi fizik yapın nasıl genetikte olabiliyor çünkü bazı şeyler 2 haftadan fazla geri değilse gelişim geriliğinden söz edilemez diyor her yerde
30+6 dayım. Bende zaten normal insan standartının baya altındayım 43 kilo ile hamile kaldım Babası şu an kilolu ama oda küçükken zayıfmış 2200 doğmuş. Babasına çekicek galiba

30+6 dayım. Bende zaten normal insan standartının baya altındayım 43 kilo ile hamile kaldım Babası şu an kilolu ama oda küçükken zayıfmış 2200 doğmuş. Babasına çekicek galiba
O zaman çok normal canım. Bir arkadaşım da senin gibi hamile kaldı bebeği hep zayıf çıkıyordu doktor sizden devasa bişey çıkmasını beklemiyorsunuz dimi diye espri yapmıştı hatta O da annesi babası gibi fit olacak demek ki sağlıklı olsun da

Aynı haftada olduğumuzu söylemiştin sanki, unutmuşum hep b12 eksikliğinden Çok bir şey kalmamış, bebişimiz sabırlı olacak inşallah
Kafalarımız aslında o kadar meşgul ki herseyle biz farkında olmasakta arka planda cok sey dönüyor evet az kaldı inşallah zamanında hayırlısıyla olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…