Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım geçmiş olsun inş bebisin zamanında gelir ben bebegin baş ölcümlerinin önde gitmesi konusunda yazayım dedim benim baya ilk zamanlardan başı hep büyüktü 2 ya da 3 hafta hala öyle devam ediyoruz ayrıntılı ultrasonda şüphelendiler sonra beyin ventriküllerinde genişleme var diye rapor düzenlediler korkudan korkuya saldılar beni sonra perinataloga yonlendirildim takibimi o yaptı bu güne kadarda onla devam ettim ventriküllerin gayet normal genislikte oldugunu baş buyuklügününde genetik oldugunu söyledi (ki gerçekten de eşim ve baba tarafı biraz koca kafalı) hani senin de moralini bozmalarina izin verme doktorun normal diyorsa ona güven hersey normaldir inşallah

Bu vajinada elektrik çarpması gibi birden bir şey oluyor saniyelik sonra geçiyor sımdıye kadar olmuyordu sizlerden birinin basına gelmişti gecici bir sey mi bu ya birden oluyor çığlık atasım geliyor

Merhaba insülin kullanmıyorum. Diyetle kontrol altında, doktorum insüline gerek duymadı.Genelde max. 100 civarlarında çıkıyor tokluk bu şekilde.

Diyetisyenem halk ekmeğin organik tam buğday ekmeğini önerdi. Dilimi biraz minik ama doyurucu bir ekmek canım. Şekerimi de hiç yükseltmiyor ona bakabilirsin

Hepsini aynı marka mı aldınız? Ben bir paket 50’li goon aldım ama. Baby turcoda almak istiyordum ama ne yapsam bilemedim
Canım ben de 1 numara 2 paket goon almıştım. Bir tanıdığım da ilk zamanlar tüm bezler biraz büyük geldi en iyisi sleepy oldu dedi, aklımı karıştırdı. 1 paket de sleepy eklerim belki.

bez için yazan arkadaş vardı, arkadaşım Nisan ayında doğum yaptı, 2 paket 1 numara aldı. Ne kadar kullanacağını öngörmediği için stoklamak istemedi. yetmeyince 1 paket daha aldılar sonra 2 numaraya geçmişti. Bebeği tanıdıkça ne kadar kullanacağını bildiği için ona göre stoklu gitti. Herkesin söylediği gibi 1 numara çok stoklamadan 2 paket yeterli gibi,

herkese günaydın, şimdi bu gebelik haftası kafamı karıştırdı. internette 28+5 gün olunca seni 29 haftalık olarak görüyor. Doktorumla görüştüğüm zaman hayır 28 hafta olarak düşünmemi istedi. çocuk 1 yaşına gelmeden doğum günü kutlanmaz öyle düşünebilirsin dedi. Bu nasıl bir şey, siz ne diye düşünüp gidiyorsunuz doktora

Evet doktorlar doldurulan haftayı baz alıyor. Ben bugün 29+0'um ama uygulamada 30 yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…