Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
2 ince müslin
1 kalın müslin
1 ince penye
1 triko battaniye aldım
Bu battaniyeler yeterli olur mu
Daha kalın 1 penye battaniye, 1 pazen ve 1 müslin daha almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur sizce
Ben 3 kalın müslin, 2 pamuk battaniye, 2 kalın örgü battaniye ve kumaş alıp bir sürü tek katlı müslin diktirdim 7-8 vardır Abartmış olabilirim ama puset altına üstüne, ana kucağına, juno yatağa, banyoya, emzirirken gaz çıkarırken koluma yani aklıma gelebilecek her yerde ince müslin kullandıklarını gördüm. Bir de beşik çarşafı olarak kullanmak için de fazla fazla bulundurmak istedim

Ben suyu çok içiyorum gebeliğimin başından beri tüp bebek olunca direk başladım ama benimde sağ bacak ve sağ el daha çok şişiyor özellikle dediğiniz gibi sabah kalkınca birde akşam

tek taraflı şişme internette riskli yazıyor ama yanında devam eden bir belirti yok ise korkulacak bir şey yok sanırım. Dediğim gibi benimde sağ elim şişmiş oluyor sabahları özellikle doktorum olur normal dedi geçti

Günaydın kızlar,
Ben bebek hareketlerinden uyuyamıyorum bazen hareket ettikçe karnım o kadar acıyor ki içten yırtılacak gibi oluyor. Sizin de öyle mi?
Hem de nasıl küçük bey bir güçlendi karnım şekil değiştiriyor. Hiç beklemediğim bir an bir vuruyor ah diye sesli tepki veriyorum boş bulunup. Maşallahlari var

Günaydın kızlar berfuto nasılsın taburcu oldun mu?
Selam canım. İyi olmaya çalışıyorum insanlar varken gayet iyi hissediyorum, bebeğimi görünce mutluyum ama odada yalnız kaldığımızda kolum kanadım kırılıyor.
Büyük ihtimalle bu akşam olacağım henüz doktor vizite gelmedi. Biz gideceğiz canımız geride kalacak…

Yaaa teşekkür ederim valla rüyamda bile eşime diyorum ki bu tansiyon aleti yanlış ölçüyor yoksa niye şişiyo ellerim korkuyla uyanıyorum
İnan ki ben de özellikle sabahları korkuyorum ama doktor normal deyince daha da rahatladım. Sola yatmışsam sağ şişiyor, sağa yatmışsam sol şişiyor sabahları. Hiç stres yapma inşallah sağlıkla gelir bebişlerimiz

Canınız güvenli ellerde büyüyüp size dönmeyi bekleyeceek Annesi de iyileşip toparlanacak, ağrısız sızısız doyaa doya sevecek onu

Kalçalarım 6. ayda çatlamaya başladı Göbekten önce çatladığı için şaşırmıştım hatta. Meğer göbek de çatlıyormuş ama daha belirgin çatlaklar yeni oluştu. Önceden kırmızıydı onlar çatlakmış Selülit bende de oldu doğumdan sonra acil spora başlamamız lazım Hele bi sağlıkla doğsunlar da inşallah Gruptakilerin göğüsleri de çatlamış ama benimkiler hâlâ 75 b bile olamadığı için çatlamadılar

Bebeğin iyi çok şükür, kendi nefesini de alabiliyor. Fakat biliyorum bebeği küvözde bırakıp eve dönmek zor. Yine de emin ellerde olduğunu düşünürsen belki daha iyi hissedersin. Allah yardımcın olsun gerçekten kolay değil bebeğinden ayrılman. Dualarım seninle Güzelce büyüyüp ayrılacak oradan

Benim ikizlerim 4 gun kaldı kuvozde ki 2. Günden itibaren emzirdim kucağıma verdiler . Ama o duyguyu bilirim çok zor gerçekten. Rabbım dayanma gücü versin. Sık sık sağım yap sütünü pozitif düşün her şey iyi olacak

Bu kalçadaki çatlaklar da kırmızı mı oluyor? Benim biraz çatlaklarım vardı eskiden onlar artmış sanırım tam anlayamıyorum. Göğüs olarakta aynıyız daha avcumu doldurmuyor ki çatlasın

Aynen aynen benimde öyle göğüslerde pek bir tık yok bir doğsunlarda bakalım sporu düşünürüz

Günaydın kızlar,
Ben bebek hareketlerinden uyuyamıyorum bazen hareket ettikçe karnım o kadar acıyor ki içten yırtılacak gibi oluyor. Sizin de öyle mi?
Ah canım bende sabah serviste gelirken çok kötü oldum bugün sürekli dönüp durdu dualar ettim sakinlesin diye sürekli mesaneme vuruyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…