Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bence ince müslin yeterli olur. Ben almıcam ayrı bi puset örtüsü müslin örtü atarım gerekirse

Annişler koşun, ebebek’te gece indirimi yapmışlar şu an. Tekstil ürünlerinde (havlu, battaniye vs.) %40 indirim var, eksiği olanlar için duyurulur. Fiyatlar bayağı iyi
Tamda bugün bir şeyler almıştım kargoya verildi bile hatta alırken dedim ki, şimdi ben alırım kesin indirim olur. Şansıma

Canım benim Yaz bebekte sende günden güne iyileşin toparlayın çabucak inşallah

Ben kalınlardan aldım kullanacağımız 6 ay daha çok kışa denk geleceği için ama tecrübeli anne değilim

Eklentiler

• 62972CF1-3145-453E-AC07-3C8A04EE59B1.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 87
Yaaa teşekkür ederim valla rüyamda bile eşime diyorum ki bu tansiyon aleti yanlış ölçüyor yoksa niye şişiyo ellerim korkuyla uyanıyorum

Ben suyu çok içiyorum gebeliğimin başından beri tüp bebek olunca direk başladım ama benimde sağ bacak ve sağ el daha çok şişiyor özellikle dediğiniz gibi sabah kalkınca birde akşam

Canim benim ne tehlike atlatmissiniz bizde bilelim yavrun cok guzel bayildim kac kez baktim bilmiyorum insallah birlikte cikacaksinizbguzel gunleriniz olacak aklimiz sizde yazimizda

Canim ben google teyzeden baktim hep vallahi birde arkadasima sordum hazirlayali benim 10 gum oldu unuttum kaldirdik hazir halde bekliyor yoksa yazardim

Yazim benim iyiki dogdun bize de mutluluk verdin bizim icinde dua edin bizde saglikli sekilde dunyaya getirelim insallah senin iyi olmana suanda cok sevindim aglamandada haklisin bizde olsak cok aglardik emin ol insallah yaralarinda bir once iyilesir canim benim

iyi yanından bakarsan sırt ve bel ağrıların az olacak ve belki hiç çatlamayacaksın ben çatladım bile. karnım hep kıpkırmızı ve parlak
Bende 7 kilo aldım 7,5 8 e doğru gidiyorum inşallah Garip ki göbeğimde gram çatlak yok ama kalçalarım çok büyümemesine rağmen kırmızı kırmızı çatlak ve baya selülitlendi. Anlamadım garip

Bende 7 kilo aldım 7,5 8 e doğru gidiyorum inşallah Garip ki göbeğimde gram çatlak yok ama kalçalarım çok büyümemesine rağmen kırmızı kırmızı çatlak ve baya selülitlendi. Anlamadım garip
Çatlamayan bir göbeğim kaldı Bacaklarım, kalçam, göğüslerim, maşallah hepsi bağımsızlığını ilan etti. Göbeğime bazen diyorum ki sende çatla diğerlerine ayıp olmasın

2 ince müslin
1 kalın müslin
1 ince penye
1 triko battaniye aldım
Bu battaniyeler yeterli olur mu
Daha kalın 1 penye battaniye, 1 pazen ve 1 müslin daha almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur sizce

2 ince müslin
1 kalın müslin
1 ince penye
1 triko battaniye aldım
Bu battaniyeler yeterli olur mu
Daha kalın 1 penye battaniye, 1 pazen ve 1 müslin daha almayı düşünüyorum ama gereksiz mi olur sizce
Bu aslında kullanımın ile alakalı, kurutma makinesi var evde ben o sebep ile fazla almadım. Takımlardan çıkan 2 penye, 3 ince müslin,1kalin müslin, 1 kalın battaniye var kirlense bile yıkayıp kuruturum 1/2 saat içinde diye yeterli geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…