Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kbb içinde randevu almıştım. Doktor manevraya yönlendirdi. Hemşireler çok tatlıydı yaa. Yavaş yavaş manevra yaptılar biraz karnım gerildi ama çok sıkıntı olmadı. Dünyam yerine oturdu sanki ooh çok şükür ya. Salıya kadar dik yastıkla çok hareket etmeden durucam bakalım. Ama rahatladım resmen Bir de bebişim dönmüş sonunda kafası aşağıdaydı

Bugün 32+0’ız. 2100 gram olmuşuz boyumuz da 42-43 cm Artık 2 hafta sonra gidecekmişiz ayda birden iki haftaya düştü süremiz. Nst de 2 hafta sonra yani 34’te olacakmış
Seninle ayniyiz biz masallahhhh kuzuya annesi çok güzel boyu kilosu bizimde 2 ye düştü benimde çarşamba günü kontrolüm

Kızlar merhaba bebek arabası konusunda Kraft alan var mı diye soran arkadaşlar vardı ben Kraft York modelini aldım chicho gody plus ile Kraft York arasında kalmıştık en son Kraft York tercih ettim gördü plusun gözlem penceresi olmadığı için malzeme kalitesi çok çok güzel ve tek el ile rahat açılıp kapanıyor ben mağazalarda çok fazla modele baktım en içime sinen bu oldu pusette takılıyor ilk zamanlar pusetle kullanırız dedik. Bagi neo2 çok duymuştum fakat oturma alanı diğerlerine göre bana dar geldi belki fikir olur diye yazmak istedim

Seninle ayniyiz biz masallahhhh kuzuya annesi çok güzel boyu kilosu bizimde 2 ye düştü benimde çarşamba günü kontrolüm
Ortalama duyduğum herkesin 2 haftada bire düşmüş normal olarak, ben 31. haftada gittim doktorum yine 1 ay sonra gel dediii. Merak ettimmm, ben niye iki haftada bir gitmiyorum yahuuu. Çocuğum suratını da göstermedi hala zaten

Bende 28 haftadayım 2 haftada bir göreceğim dedi kontrol olarak geçiyor 2 hafta sonrası ücret almıyorlar her kontroldede yüzünü mutlaka çekip veriyor.Tamamen dr la alakalı önceki drum her kontrolde göstermedi diyordu gösterdi diye verdiği fotolarada da şaşı oluyordum anlamak için gözü burnu nerde diye

Ben sormuştum kraft alan var mı diye. Ben de baktım bir kaç farklı model ve kraftınkiler kaliteli geldi. Expo modeli var ona bakıyordum ama york modeli ile hemen hemen aynı imiş. Kraftlarda bir de tentende açılır fileli bölüm var sıcak havalarda arabaya hava girsin diye o özelliği de beğendim. Büyük ihtimalle birini alırım. Prego quark da var aklımda hafif diye 4,9 kgmış. O avantaj var sadece. Kraft güven verdi ama bakalım artık.

Bana da öyle dedi 31 de gitmiştim 1 ay sonra gel. Sonra hafta da 1 devam edicez dedi

Kızlar birşey danışacağım galiba ben yenidoğan kıyafetlerini abartmışım acaba değiştirsem mi 7tane yeni doğan kıyafeti var oğlumun herkes çok çabuk büyüyorlar 4 ideal diyor ama sizler ne yaptınız

Hastane çıkışlarını yıkayıp yerleştirdim ama diğerlerini e bebekten almıştım en azından onlar için şansımı deneyim 2 ay falanda oldu alalı inşallah değişirler. 3,6 ay alayım bari

Ben de tam tersi herkes öyle dediği için hep 3 aylık almışım. Yeni doğan sadece 1 tane var. Hepsi koca koca duruyor ne giydireceksem ilk doğduğunda. Senin açından düşününce de 7 biraz fazla 3 4 olsaymış sanki daha iyiymiş

Ahhh bilmediğim yerden geldi sorular birileri bizi aydınlatsa . Ben de biberonlari emzikleri süt kaşığı biberonu aldım ama nasıl yıkanacak bilmiyorum

Ben de Kraft Napoli yi beğendim ama çok ağır kaba geldi Kraft Kenya aldım şimdilik memnunuz kullanınca da oluruz inşallah güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…