Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Anladığım kadarıyla cuma 53 çıkan değerin pazartesi 174 çıkmış yani 3 günde 3 kat artmış bence gayet güzel Yarın 300’ün üzerinde çıkacaktır canım inşallah ki bat günü öğrenen çoğu kişi aşağı yukarı bu aralıkta öğreniyor

Cuma 53 pazar 174 canım bugün doktor kontrolüm var çağırdı kese de gözükmez daha bugün tam 4+0 gene kan veririm artışa bakarız herhalde. Dün burda ağrım yok diye yazdım gece uykumdan uyandım regl oldum herhalde diye ağrıdan şükür gelen giden bişey yok. Bugün ki kanı yazar haber veririm teşekkür ederim canım

Benim de ilk hafta sürekli gitti geldi kasık ve bel ağrım. Bu hafta mesela şişlik hissi var çok yoğun şekilde, değişiyor galiba sürekli etkiler.

kızlar ya iyi hoş öğrendik ama doktora ne zaman gideceksiniz keseden önce gidip bi görünmek gerekir mi 10 haftalık bir kaybım var kaygılıyım biraz bu yüzden

Oooo öyleyse zaten süpermiş canım maşallah Kasık ağrısı olayı beni korkutuyor henüz adet olmama da 4 gün falan var ama sanki minik minik de olsa arada bir yokluyormuş gibi geliyor. Benim de bugün test günüm bakalım hormon değerimde artış olmuş mu pazar günü 21.7ydi. Sonuçlarımızı yazalım canım İnşallah bu ay bu haberi alan tüm anne adaylarıyla aralık ayına kadar beraber sürdürürüz bu yolculuğu

kızlar ya iyi hoş öğrendik ama doktora ne zaman gideceksiniz keseden önce gidip bi görünmek gerekir mi 10 haftalık bir kaybım var kaygılıyım biraz bu yüzden
Ben 6 hafta dolduğunda düşünüyorum her şey yolunda giderse canım Evde folik asitim var zaten 2-3 aydır düzenli kullanıyordum ondan devam ederim. İnşallah kanama vs durumları yaşamazsak düşüncem 20 Nisan gibi gitmek…

Folik asite bende başladım eczacı önerisi ile 22 nisana randevu aldım aslında bende ama daha önce gidip ne bileyim bişeyler yapmak istiyorum bilipte böylece durunca nedense rahat edemiyorum

Folik asite bende başladım eczacı önerisi ile 22 nisana randevu aldım aslında bende ama daha önce gidip ne bileyim bişeyler yapmak istiyorum bilipte böylece durunca nedense rahat edemiyorum
Canımm çoook haklısın ama erken gidenler genelde daha çok tedirgin oluyor. Bence onun yerine sağlıklı yaşama falan odaklanmaya çalış. Hamilelikte dengeli düzenli beslenmek için neler yapılmalı, hafif egzersizler videoları falan zaman geçer böyle böyle benim düşüncem de bu yönde şahsen.

Sağol canım dediğin gibi ağrılar ya da durgunluklar beni de korkutuyor mide bulantısına seviniyorum en azından iyi bişey diye benimde bugün adet günüm sonucum çıkar çıkmaz haber veririm hemen burdan sende haber ver mutlaka inşallah nerde bekleyen isteyen varsa nasip olur

Daha önceden bir kaybın olduğu için önceden gitmen daha iyi olabilir. Ben de sürekli doktor kontrolündeydim o yüzden doktor erkenden çağırdı. Yapıması gereken tahliller oluyor. Bugün 4+0 gidicem mesela senin ne kadarlık

Aminn inşallahh canım Ben akşam iş çıkışı vereceğim kanı 7-8 gibi belli olur sonucu tahminen o zaman yazarım Benim yüzüm adet öncesi de hem kaşınır hem de sivilcelenirdi yine aynı durumda ya. Testte pozitif görmeme rağmen böyle adette olan şeyler olunca içimi bir tedirgin ediyor ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…