Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Aminn inşallahh canım 🙏 Ben akşam iş çıkışı vereceğim kanı 7-8 gibi belli olur sonucu tahminen o zaman yazarım ☺️ Benim yüzüm adet öncesi de hem kaşınır hem de sivilcelenirdi yine aynı durumda ya. Testte pozitif görmeme rağmen böyle adette olan şeyler olunca içimi bir tedirgin ediyor ya.
Ama adet belirtilerinin hepsini hamilelik döneminde de görebiliyoruz zaten canım tedirgin olma sıkma kendini dicem ama çok haklısın ben de sürekli kendimi kurup sıkıyorum maalesef 🙄

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 26 mart tarihinde beta hcg ilk 60 çıkmıstı 28 mart 170 çıktı bugun 1980 çıktı cok yukselmiş bir sakınca yapar mı doktorada gitmedim tedirgin oldum ilk kızım da hiç bu kadar hızlı artmamıştı

Daha önceden bir kaybın olduğu için önceden gitmen daha iyi olabilir. Ben de sürekli doktor kontrolündeydim o yüzden doktor erkenden çağırdı. Yapıması gereken tahliller oluyor. Bugün 4+0 gidicem mesela senin ne kadarlık
5+1 falan sanırım bende bayramdan önce bi gideyim diyorum ya içim rahat etmiyor

Cuma 53 pazar 174 canım bugün doktor kontrolüm var çağırdı kese de gözükmez daha bugün tam 4+0 gene kan veririm artışa bakarız herhalde. Dün burda ağrım yok diye yazdım gece uykumdan uyandım regl oldum herhalde diye ağrıdan şükür gelen giden bişey yok. Bugün ki kanı yazar haber veririm teşekkür ederim canım 🤗
Merhabalar benim de bugün regl günüm. Birazdan kan vermeye gidicem. 4 Gün önce beta 34 çıkmıştı tahminimce bugün 150 civarı çıkması lazım. Ama regl olacakmışım gibi karnım ve belim ağrıyor hatta ben de sizin gibi ağrıyla uykumdan uyandım. Bu ağrılar normal mi kabul ediliyor acaba. 2 günde pembe lekelenme oldu şu anlık leke de yok. Doktora gitsem ultrasonda bakacak bizey yok. Ağrıdan korktum sadece herkes böyle mi oluyor acaba

Ama adet belirtilerinin hepsini hamilelik döneminde de görebiliyoruz zaten canım tedirgin olma sıkma kendini dicem ama çok haklısın ben de sürekli kendimi kurup sıkıyorum maalesef 🙄
Evet maalesef ya bir kenarda hep bir korku oluyor değerlerin yükseldiğini görmedikçe çok rahatlayamayacağım sanırım en azından ilk etapta gerçek bir gebelik olduğuna inanmak istiyorum 🥹

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 26 mart tarihinde beta hcg ilk 60 çıkmıstı 28 mart 170 çıktı bugun 1980 çıktı cok yukselmiş bir sakınca yapar mı doktorada gitmedim tedirgin oldum ilk kızım da hiç bu kadar hızlı artmamıştı
Olması gerekenin biraz üzerinde çıkmış canım ama neden sakınca yapsın ki bir bakmışsın ikiz gebelik bile olmuş 🥰😍

kızlar ya iyi hoş öğrendik ama doktora ne zaman gideceksiniz keseden önce gidip bi görünmek gerekir mi 10 haftalık bir kaybım var kaygılıyım biraz bu yüzden
Benim doktor randevum 5+5te bayram oncesi hemen. Aşılama oldugu için doktor ne zaman cagırdıysa o zaman gidicem. Ama önceki hamileliğimde 6. Haftadan sonra testle ogrenmiştim 7. Haftada gittim diye hatırlıyorum cünkü direk gittiğimde kalp atışını da duymuştum

Kızlar keseyi ne zaman görebiliriz değer kaç olduğunda
Değere göre değil sanırım o nette bakınca 3000lerde görülebilir yazıyor ama benim 30 marttaki testimde 3250 cıktı doktor 8 nisanda cağırdı kese için. Hatta bugün sordum 6 nisan cts gelsem olmaz mı cok merak ediyorum diye hayır dedi asistanı garanti olsun istiyorlar sanırım. Ben 5+5 te gitmiş olucam inş görürüz

Sizin de asılama mıydı? Benim aşılamadan sonra 28. Günde cagırdı doktor
Evet benimde aşılama 13 Mart'ta aşılama oldum. Şehir dışında aşılama oldum bana cuma gel dediler ama perşembe eşim işinden dolayı şehir dışına çıkacak 15 gün gelmeyecek. Bir tek yarın gidebilirim ama kese görünür mü bilmiyorum bugün 979 çıktı değer adet tarihime göre 4 hafta 2 günlük

İnşallah canım ponçiğin değerleri güzel güzel yükselir 🙏
İnşal
kızlar ya iyi hoş öğrendik ama doktora ne zaman gideceksiniz keseden önce gidip bi görünmek gerekir mi 10 haftalık bir kaybım var kaygılıyım biraz bu yüzden
Ben doktorumla iletişim halindeydim tahlil istedi sonra onların sonucuna göre planlayacağız kontrolleri. Muhtemelen 6. Ya da 7. Hafta olacak gibi duruyor bugün 5+1 oldum ben.

Evet benimde aşılama 13 Mart'ta aşılama oldum. Şehir dışında aşılama oldum bana cuma gel dediler ama perşembe eşim işinden dolayı şehir dışına çıkacak 15 gün gelmeyecek. Bir tek yarın gidebilirim ama kese görünür mü bilmiyorum bugün 979 çıktı değer adet tarihime göre 4 hafta 2 günlük
Vajinal ultrasonla gözükebilir belki ama küçük oldugundan gözükmezse de canınızı sıkmayın içinizi ferah tutun bence. Başka biriyle gitme şansınız yoksa 15 gün beklemektense 2 gün erken giderdim sanırım ben☺️

X