Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hayırlı olsun canım inşallah artışın düzenli bir şekilde ilerler sağlıkla kucağına alırsın canım
Canım dün 7.30 değerden sonra bugün akşam üzeri lekelenmelerim başladı sanırım olmadı kimyasal oldu sanırım… üzüldüm ama elden gelen bir şey yok maalesef

Arkadaşlar merhaba reglime 4 gün kala beta değerim 34 çıkmıştı bugün 2 gün var kan vermedim ama demin pembe akinti geldi gerçekten çok üzüldüm. Bir önceki hamileligimde de 7 gün varken lekelenme olmuştu 14. Haftada kaybettim bebeğimi şu an çok panik oldum. Oy kullanmak için de Köye gelmiştim lütfen bana bi akıl verin yol gösterin

Canım dün 7.30 değerden sonra bugün akşam üzeri lekelenmelerim başladı sanırım olmadı kimyasal oldu sanırım… üzüldüm ama elden gelen bir şey yok maalesef
Öyle mi çok üzüldümmm canım belki yerleşme kanaması falandır emin misin adet olduğuna

Ayağını yükseğe koyup uzatın hemen evinize dönün ve doktora gidin progesteron versin size inşallah öylesine bir lekelenmedir bebeğin seninle kalır

Bugün de bir test yaptırın 2 katı yükseldiyse doktorla görüşün bence

kızlar merhabalar. var mı aralık anneleri. bugün beta verdim 551 çıktı çarşamba ve cuma güünleri tekrarlayacağım. kısmetse allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım gibi :)
Hayırlı olsun saglıkla gelsin inş. Benim de 40 hafta aralık başı doluyor. Sat 28 subat benim 11 mart aşılama oldu. 24 mart 203, 26 mart 575, 30 mart 3200 cıktı. Kese için önümüzdeki pzt cagırdı doktorum zaman gecmiyor resmen merak ve tedirginlikle bekliyorum

kızlar merhabalar. var mı aralık anneleri. bugün beta verdim 551 çıktı çarşamba ve cuma güünleri tekrarlayacağım. kısmetse allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım gibi :)
Hayırlı olsun inşallah sağlıkla gelsin sat ne zaman sizin bende çarşamba cuma kan verdim geçen hafta betam 500 lerdeydi cumaya randevu aldım

Öyle mi çok üzüldümmm canım belki yerleşme kanaması falandır emin misin adet olduğuna
Eminim kuzum bugün kan sonucum 1.72 çıktı. Nasip işte. Allahım ne derse o olur. Bekleyip göreceğiz inşallah benim için dua etmeye devam edersen aklına geldikçe sevinirim. Sürede devam edeceğim inşallah

Selam kızlarrr,
İlk olarak inşallah bu ay ben de bu topic altında olurum diye başlamak istiyorum Aralık doğuma, yay burcuna ayrı bir hevesim var Annem de bana bu ay hamile kalmış ve Aralıkta da doğmuşum dilerim aynısı bana da nasip olur.
Dün yani pazar günü (adete 6 gün kala) evde gebelik testi yaptık pozitife yakın bir kırmızılıkta çıkınca çok heveslendik kan verdik değerim 21,7 çıktı. Bu çok düşük bir değer tabi ama doktorum da çok erken tarihte bakıldığı için normal olabileceğini söyledi. İki güne bir kan vererek takip edelim dedi. 16 ayın sonunda elde edebildiğim ilk gebelik oldu diyebilirim inşallah sağlıkla devam eder tabi bekleyen herkesin de aynı şekilde devam eder inşallah

Eminim kuzum bugün kan sonucum 1.72 çıktı. Nasip işte. Allahım ne derse o olur. Bekleyip göreceğiz inşallah benim için dua etmeye devam edersen aklına geldikçe sevinirim. Sürede devam edeceğim inşallah
Edecem canım merak etme adını da yazardan adınla dua edeyim

Merhaba kızlar benim sat 5 Mart bat da 2 Nisan adete 6 gün kala gebelik testinde silik çizgi gördüm üç gün tekrarladım cuma günü öizgim koyulaşınca kan verdim 53 beta çıktı doktorumla konuştum salı günü gel dedi (2nisan) dün gene aynı saatte kan verdim 174 çıktı bugüne kadar hep kasık ağrım vardı ama bugün Kasık ağrım hiç yok sadece hafif mide bulantım var böyle olan var mı korkuyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…