Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Yaaaa canım çok sevindim Allah'ın izniyle var inşallah bende 7 ile öğrenmiştim hatırlatırım
Sen aşılamanın kaçıncı günü öğrenmiştin canım 7 yi. Benim bugün aşılamanın 15. Günü. Ya duaya devam inşallah sağlıkla ilerler Allahım inşallah çok teşekkür ederim canım benim

12. Günü ama senin sonra ki ilişkide tutmuö olabilir herkesin farklı neticede geç döllenmedir belki de

Merhaba benimde sizinle aynı son adet tarihim 4 mart bende henüz doktora gitmedim 2 günde bir kan testi veriyorum inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz

12. Günü ama senin sonra ki ilişkide tutmuö olabilir herkesin farklı neticede geç döllenmedir belki de
Ben aşılama 13:00 da oldu ilişki de hemen gecesine ilişki oldu başka da olmadı o mu tutmuştur diyorsun ama aynı gün oldu bilmiyorum korkuyorum inşallah sağlıkla ilerler bekle ki gelsin pazartesi

Merhaba benimde sizinle aynı son adet tarihim 4 mart bende henüz doktora gitmedim 2 günde bir kan testi veriyorum inşallah hayırlı haberler alırız hepimiz
Merhaba hayırlı olsun sağlıkla büyüsün hepimizinki inşallah ben biraz erken öğrendim galiba sağlık ocağında 2 kere kan verdim . Bayram öncesi de belki keseyi görürüz diye cuma gününe doktora randevu aldım

Bende erken öğrendim ama daha kötü oldu zaman gecmiyorbende arife gününe aldım. Alttan muayene istemiyorum.ilk kızımdadada 5 haftalıkken görmüştük keseyi inşallah görebiliriz bu seferde

Bende erken öğrendim ama daha kötü oldu zaman gecmiyorbende arife gününe aldım. Alttan muayene istemiyorum.ilk kızımdadada 5 haftalıkken görmüştük keseyi inşallah görebiliriz bu seferde
Benim içinde geçmiyor zaman ben devlet hastanesine randevu aldım ilk sefer için o yüzden cuma günü mecburen karından görmezse bende istemem bayram sonu tekrar giderim inşallah . Hayırla sağlıkla büyüsünler . Cuma günü tahmini 5000 civarı olursa beta görünmez mi karından

Bence görünür 3000 den sonra görünür gibi birşey okumuştum inşallah görürsün sag salim güzel haberlerini alırız

İnşallah kızlar bu akşam Ocak gözünü takarken elektrik tuttu beni çok korktum çok şiddetli değildi ama sıçrattı beni bişey olmuşmudur sizcee her kötü şey beni buluyor gerçekten

Hayırlı olsun canım inşallah artışın düzenli bir şekilde ilerler sağlıkla kucağına alırsın canım

Son bat tarihim 7 mart kızlar normalde 26 28 arası olurum ama 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım şimdide adetime 3 gun var ve bu şekilde cıktı dün de yaptım test o cok silik ti bugun pembeleşmiş sizde normal mı silik olması

Eklentiler

• 17118720856836895988350908327219.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 54
İnşallah kızlar bu akşam Ocak gözünü takarken elektrik tuttu beni çok korktum çok şiddetli değildi ama sıçrattı beni bişey olmuşmudur sizcee her kötü şey beni buluyor gerçekten

Hayırlı olsun canım inşallah artışın düzenli bir şekilde ilerler sağlıkla kucağına alırsın canım
Amiiin hepimizin inşallah

Benimde bat 4 marttı adetime 3 gün kala test yapmıştım silik cıkmıstı . Sonra kan verdim ilk 50 çıktı sonra 160 bugun tekrar vereceğim sende kan ver canım hamilesin büyük ihtimal 2 günde bir tekrarla düzenli artış varsa sağlıklı gebeliktir

Adet günüm salı veya çarşamba o gunler beklemek istiyorum aslında testim iyicene kızarsın 2 kere kimyasal geçirdim hormonlara bakıldı bu ay normal cıktı şimdi kan ver tekrar ver korkuyorum bekliycem 3 gun daha inşallah sağlıklı şekilde artar ve tutunur bebeğim

Bugun verdiniz mi kaç cıktı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…