2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Göbekten iğne yapıyordum bi saat önce yapmıştım
Fitili bir atıyordum iki tane attım
Uzanıyorum şuan ama belim kopuyor sanki
Canım corasprin kullanıyor musun ben doktorumu aradım leke geldi dedim coraspirini bi süre içme dedi. Ama oksapar vuruluyorum. Sen şimdi ayaklarını uzat dinlen. Bi de bana doktorum bol su iç dedi. Çok su içincede çok tuvalete kalkılıyor o da var.

Bence bu esnada en güzel tebbir fitili verip yatmasi canim

İnşallah öyledir. Geçer hemen.
Cevap veren bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

Coraspirin yok oksapar kullanıyorum progestronu iğne ve fitil olarak bi de matofin içiyorum. Yatıyorum şuan bakalım inşallah anlık bişeydir

Bilmiyorum icini rahatlatirmi biraz olsa stresini azaltmak icin yazmak istedim canim..
Benim gecen seneki gebeliginde daha keseyi görmeden asiri yogun bildigin adet gibi kanamam basladi birden basladi ve hic durmadi gece apr topr doktoruma kostum.. aglaya aglayaa ve bana dedigi tek kelime KANAMADAN DEGIL AMA sen stress yaparak bebegini kaybedebilirdin..
Bebegimife gördüm kalbinide dinledim o gün igne vuruldu sabaha hic bi kanamam filan kalmadi icini cok rahat tut nolurr.. Yasadigim icin Anlatmak istedim
( Ayrica tüp bebek doktoru ilgilenmesi gerekmiyomu bu sürectede hala ? )

Son düzenleme:
Bana bu ay vitamin dedi bir hafta kala estrofem kullan adet geldiğinde kes dedi . Sağ yumurtalığımı kist patlamasıyla kaybettim sol tarafta da baktığında 3 yumurta gördü sadece . Daha önce klomen femara kullandığımda 4 5 tane görünüyordu.yaşımız aynı.geç de evlendiğim için ilk kez tüp bebek deneyeceğiz femara kullandığımda duphaston vermişti kist olmasın diye o zaman kullandım ama öyle bir etkisi oldu mu bilmiyorum belki de olmuştur .Kendi kafama göre yapmam zaten. İki senedir okumadığım şey kalmadı bunu ilk kez duydum o yüzden sormak istedim.Sizin de inşallah sağlıkla devam eder bu arada

Doktorunuz kim acaba

İnşallah öyle olur canım inşallah
keseyi göremedi bende henüz pazartesi kendi doktoruma gidince bakacağız tüp bebek doktorum işinin ehli olabilir ama iletişimde hasta psikolojisinde sıfırlar inşallah herkes güzel sonuç alır bende alırım çok üzgünüm içim asla rahatlamıyor

Allah kolaylık versin canım çalışmak insana iyi geliyo zaten

Görürsün insallah canim strese girme yat dinlen ac tv ni gec karsisina al meyve tabanida önüne hic düsünmemeye bak sen ne kadar rahatsin bebek o kadar iyi durumda öle düsünmen lagzim senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…