2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnanın bugün bu geldi aklıma, ama acaba dedim ondan ona aktarırken içeriğe bir zarar verir miyim
Ne olacak hiçbirşey olmaz..bekletmeden hemen yapıyoruz nolacak ama bugün diğer iğneyle yapınca acısı yarıya indi..ilaç yine yaktı ama cildi delerken ki ağrıyı çekmedim

Ne olacak hiçbirşey olmaz..bekletmeden hemen yapıyoruz nolacak ama bugün diğer iğneyle yapınca acısı yarıya indi..ilaç yine yaktı ama cildi delerken ki ağrıyı çekmedim
Evet cildi delmiyor hatta bugün öyle zorlandım ki derim mi kalınlaşmış bende mi sorun var dedim

Güzel haberiniz bekliyor olacağız kizllar. Hayırlısıyla gidinn güzel haberlerinizi alin bizede yazın mutlaka
Insallah canim beniiimmm
Allah ragzi olsun tüm dualarim burdaki Anne adaylarina Rabbim zorlastirmadan yormadan yipratmadan gönlümüzden gecen evlat hasretini saglikli bi sekilde bizlere nasip etsin insallah

Insallah canim beniiimmm
Allah ragzi olsun tüm dualarim burdaki Anne adaylarina Rabbim zorlastirmadan yormadan yipratmadan gönlümüzden gecen evlat hasretini saglikli bi sekilde bizlere nasip etsin insallah
Amminnn amiinn cnm... Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Sesimizi duysun inşallah

İlk 3 ayda beyin gelişimi için yemeniz gerekıyor dedi doktorum

Kızlar boy 1,68 kilo 97 ile gebe kaldım.
Şuan 94 kiloya düştüm. Diyetisyenle devam ediyorum.
Benim de dikkatimi şu çekti . Sağ tarafıma yapınca iğneyi hiç canım yanmıyor ve kolay giriyor ama sol tarafıma batırmakta zorlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…