2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Şuan kalp durması yaşadığınız için bebek düştükten ya da kürtajdan sonra beklemeniz gerekecek. ama ondan sonra bir ay boyunca hormon alıp yumurtaları toplatacaksınız.Sonraki ay tekrar ve tekrar. Bu süreçte hormon alım süreniz kısalacağı için yumurtalar coşmuş oluyor.Doktorların çoğu rahim dinlendirelim diyor ama havuz için toplamada bu gerekmiyor. Havuz sisteminin bana şöyle bir avantakçjı da oldu. Her toplamaya hastane tarafından %25 indirim yapıldı.3. Toplamaya baya piyasanın yrısından az ödedim. Doktorunuz öyle anlaşma yapıyorsa süper olur. Duphasypnun yumurtaları onarıcı bir yanı var.Bu bir hormon hapı.Şimdi doktorunuza ben şunu istiyorum demek uygun olmaz.Aklınızda olsun.Böyle bir seçenek sunarsa ben baya faydasını gördüm. Bir ay duphaston kullandım.Diğer iki ay gonal-f ve cetrotide

Benimde günlük pedin kenarina gelmis cok cok az acik pembe bi sekilde bida görmedim ama kasil agrim var ya
Devam ediyor mu canım senin lekelenme ? Benim normalde damla şeklinde değil ama peçeteye her sildiğimde görüyorum ya hala geliyor. 1 kere kırmızı ufak damla geldi gerisi açık pembe kahverengi vs kesilmedi gitti iyice strese soktu ya beni

Yok canim ya strese girme yatiyomusun? Kalkma bi süre bacaklarini topla kendine dogru uzan sirt üstü biraz. Benim hic yok canim tek kenarindaydi pedimin kücücük bisi ne damla ne peceteye sildimde hic yok bende suan ama yatiyorum normalde yürüyüs yapardim ara ara sürekli ama bugün kalkmamaya calistim biraz daha

Dinleniyorum sabahtan beri canım ama şuan oturuyorum ayaklarımı uzattım kasık ağrım yok ama bel ağrım var 2 tane gobekten ıgne yaptım ama yıne de gecmedı

Merhaba ben de önümüzdeki ay başlayacağım bu ay beni vitaminler ve testler için bıraktı önümüzdeki adette başlayacağız dedi doktor, siz yani bu ay mı kullandınız duphastonu (benim için hesaplarsak), yumurta tıplamadan önce .
Bunu doktorunuz mu önermişti, bir şekilde böyle denk geldi de faydasını mı farkettiniz ?

Dinleniyorum sabahtan beri canım ama şuan oturuyorum ayaklarımı uzattım kasık ağrım yok ama bel ağrım var 2 tane gobekten ıgne yaptım ama yıne de gecmedı
Bendede kasik agrisi vardi bugün tüm gün ama sükür lekelenme olmadi ya bida ya . Oturma canim uzan ayaklarini topla
Insallah simsiki tutunuyordur Guzucuklarimizz

Ben 9 kez yumurta toplattım.Doktorum bazı toplamaları bu hormonu vererek yapmıştı.Kullandığınız hormonlar gibi bir hormon.Kafanıza göre alamazsınız. Ben bende işe yaradığını gördüğüm için söylüyorum.Yoksa doktorunuz ne önerirse o.Her bünye farklı sonuçta.Ama derse ki duphaston alacaksın diye,o zaman bakalım sen de etkisini görecek msin.Biraz araştırıp doktoruna da sorabilirsin. Hormonlar yumurta geliştiriyor ya bu da aynı. Yaptığın gibi 2 hafta kdar hormon alıyorsun, sonrasında toplama

Çok teşekkür ederim. Umarım nasipse bu yöntemi dener olumlu sonuç alırım. Bu sefer hayırlı olur inşallah. Sağolun.

Kizlar size bir sey sormak istiyorum ben cuma gunu kalp atisi icin gidicem ama ya gozukmezse diye cok stresim belirtilerim var benim baya bu belirtiler kesilirdi dimi kalp atisi olmasaydi?

Kızlar adet ağrılarım gibi ağrım var az önce lavaboya gittiğim de az bi miktar kan geldi bugün 5+6 haftaydık acile gidiym mi bekleyim mi biraz sizce. Üniversite hastanesine gittiğim için iletişime geçemiyorum kimse ile

Bugün başıma geldi ama benim ki açık kahverengi şeklindeydi kırmızı mı pembe mi nasıl rengi ve miktarı nasıl

Canım eğer progestan iğnesi varsa hemen iğne yap ve yatıp uzan

İğnen yoksa progestan fitili i koyup uzan

Eğer fitil koydum diyosan 2.yi de koy ve uzan

Günde kaç tane progestan fitil alıyorsun?

Kizlar size bir sey sormak istiyorum ben cuma gunu kalp atisi icin gidicem ama ya gozukmezse diye cok stresim belirtilerim var benim baya bu belirtiler kesilirdi dimi kalp atisi olmasaydi?
Ayniyiz canim bende Cuma günü görücem insallah saga saglim ilerler
Canim icini ferah tut insallah görücezzz

Canım şimdi panik yapma öncelikle. Sen yine de acile git istersen progesteron iğne vuruluyor muydun eğer iğne vurulmuyorsan acilde iğne yaparlar
Canım eğer progestan iğnesi varsa hemen iğne yap ve yatıp uzan

İğnen yoksa progestan fitili i koyup uzan

Eğer fitil koydum diyosan 2.yi de koy ve uzan

Günde kaç tane progestan fitil alıyorsun?
Göbekten iğne yapıyordum bi saat önce yapmıştım
Fitili bir atıyordum iki tane attım
Uzanıyorum şuan ama belim kopuyor sanki

Baya kırmızı kan. Bi para büyüklüğünde akıntı şeklinde geldi
Canim panik yapma önce yat dinlen güzelcene cogalirsa Acile git
Ama korkma benim bildin adet gibi kanamam vardi ona bile doktorum panik yapmamam gerektigini ve bebek yerini yaptigini sölemisti 1 gün sürdü igne vurdu ve gectincok sükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…