2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ayy sizin ikiz mi allahim sağlikla sihhatle kucağiniza almayi nasip etsin inşallah. Hastaneden verilen bilgi hocasina gore değişiyor ama 52 ile 70 arasinda değişiyor dediler. Normal muayene ucreti ne kadr acaba hocanin? Ne kadr güzel gobekten bakmasi hassas bir hekim belli ki.

Ben
Bende bi önceki gebeliginde hic bi belirtim yoktu korkma canim ilerleyen zamanlarda olur Herkez ayni seyleri yasicak dilki sonuctaa
Benim midem yaniyordu gecenkinde 7 haftalikken ama ne yanmak deli gibi öyle böyle değil ama meğer gelişimi durmuş iste o korkutuyor beni cok ya yolunda gitmeyen birşey varsa o yüzden belirti yoksa diye

Ben

Benim midem yaniyordu gecenkinde 7 haftalikken ama ne yanmak deli gibi öyle böyle değil ama meğer gelişimi durmuş iste o korkutuyor beni cok ya yolunda gitmeyen birşey varsa o yüzden belirti yoksa diye
Hadi ya bende 9 haftalikken kalbinin durma sonucu kaybettim ama hic bi belirtim olmadi o güne kadar benimde
Yani saglikli ilerlesinde belirti aramayalim canim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…