2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet canim hic panik yapmayalim insallah simsiki tutunuyor guzucuklar
Sadece insan panikliyo biraz ama aslinda ne kadar rahat olmamiz gerekiyor. Bende gecen seneki gebeligimde yasadim bildigin adet kanamasi gibi. Doktoruma gittim apr topar igne yapmisti ertesi güne kalmamisti hemde bebegi gördüm duymustum.
Rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine saga saglim kucagimiza almayi nasip etsin zor seyler yasiyoruz yaa.

Amin canım hepimizin bebisini Allah korusun inşallah. Kucağımıza almayı nasip etsin. Bu haftalarda zaten 2 kişiden biri yaşıyor lekelenme ağrılı ve pıhtılı olmazsa sıkıntı olmaz diyorlar. Keseler büyürken rahimdeki kilcal damarlari catlatiyor ondan oluyor sanırım

Kızlar dün transfer oldum bu gün çooook az leke, bel ve karın ağrısı var. Sizce normal mi
İlk gün olan leke transfer sırasında takılan ellerden kaynaklanıyor içerken gelmiyor..benim de ilk günden başlayan ağrım vardı, pozitif benimki..inşallah seninki de pozitif olur

Arkadaslar merak edoyorum ne ilaclar kullaniyorsunz.bir banami fazla gorunuyor bu ilaclar.ben gunde 4 adet duphaston,3 adet estrofem,1 adet coraspirin,gun aşiri folibol,1 adet gobekden oksapar ve iki tup kalcadan promaster kullaniyorum.bunlar bebek icin.bunun haricinde tiroid ,demir ,d vit b12 ignesi haftada bir.

Arkadaşlar ben de 28 ağustosta transfer yaptırdım. Gebelik var şuan. İki gündür oksapar iğne sonrası hafif lekelenme görüyorum. Doktorla iletişim halindeydim, takip ediyor ama bugün anladım oksapar sonrası olduğunu. Sizler de yaşadınız mı böyle ?

Merhaba arkadaşlar. Forumda ilk gönderim bu, 39 yaşındayım. 2 ağustosta yumurta toplama yapıldı. Tek bir yumurtam toplanabildi ve 3.gün embriyosu olarak transfer edildi 5 ağustosta. Maalesef dün bebeğimin kalp atışının olmadığı görüldü. Her şey çok iyi gidiyordu oysa ki kesenin yeri büyüklüğü vs çok üzgünüm mucize gibi olan şeyi acaba annemin rahatsızlığı sebebiyle yaşadığım stresten ötürü mü kaybettim diye kendimi suçladım. Tek yumurtam toplandığı için bir daha çocuğum olmaz mı diye korkuyorum. Olur değil mi kızlar? Allah isteyen herkese nasip etsin, dualarım sizinle.

İlk gün olan leke transfer sırasında takılan ellerden kaynaklanıyor içerken gelmiyor..benim de ilk günden başlayan ağrım vardı, pozitif benimki..inşallah seninki de pozitif olur
Ay amin canım çok heyecanlı bi o kadarda stresli bir süreç. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ah cok üzüldüm canim Gecmis olsun kac haftaliktin? Neden durmus kalbi bi aciklama yaptilarmi? Kalitesi filan nasildi?
Bu sefer nasip dilmis canim ama insallah en dogru zamanda en hayirlisini Kolaylikla nasip edicektir Rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine dualarimda sanada yer vericem Sanirim Stresden bu sürecte Olabildigince uzak durmamizin bi kanati canim ne yazikki bu. Rabbim Saga saglim kucagina almayi nasip etsin.. hic endiselenme tekrar yeniden basla Nefes aldikca Umud Hep Var…

Benim hemen kesildi canım rengi de çok açıktı anlamadım valla
Merhabalar kızlar yoğunluktan yazamadım. Bu mübarek günümüz kutlu olsun. Sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız inşAllahdediğin hafta da benim de oldu lekelenme hatta bi gün öncesi alttan bakmıştı doktor ondan zarar gördüğümü düşünüp yazmıştım merkeze açık pembeydi benim leke de demişlerdi korkmayın yerleşme kanaması o ama çoğalırsa haberimiz olsun diye neyseki çoğalmadı bi gün de geçti. O yüzden korkmayın inşallah yerleşiyordur sağlıklıca minnoşlarımız

Kandiliniz mübarek olsun kızlar bende hem ders hem bu olay derken panik bi gün geçirdim ve tüm gün ayakta ders anlattım yoruldum. Şimdi çok şükür uzanıyorum. Benim de perşembe günü alttan bakıldı ama ondan olduğunu sanmıyorum cuma günü hiç bişey yoktu. Benim ki pembe de değil açık kahveydi. Ve diğer teneffüs baktığımda kesilmişti eve geldim yine kontrol ettim hiç bişey yok şükür. Sağlıkla doğsun minnoşlarımız bu mübarek günde dualarımız kabul olsun

Amin amin inşallah sevindim çoğalmamasınasenin doktorda diyor mu çok ayakta durma öğretmenken zor diyorum diyo olsun dikkat et çocukları kaldır tahtaya

Çok üzüldüm.İnşallah en kısa sürede kavuşursun.Sana şöyle bir şey söyleyeyim belki diğer arkadaşlar da faydalanır. Eğer tedaviye ara vermez , duphaston (ki bana müthiş etki etmişti) ile devam edersen kendimden biliyorum, başta 2 adet olan yumurtam 5 adete kadar gelişti. Ara veren arkadaşlar , bünyenizde kadınlık hormonu azaldığı için başa geri dönüyorsunuz. Ama ara vermezseniz vücudunuz bir sonraki ay için yumurtaları besliyor.Tecrübeyle sabit. Transferi sonra yaptırabilirsiniz ama havuz yaptırıp iki-üç sefer toplatma yaparsanız, her defasında daha fazla yumurta elde ediyorsunuz. Ben 3 toplatma yaptım.Aylarca 2 yumurtam var görünüyordu. 1. Toplamada 2, 2. Toplada 5, 3. Toplamada 7 yumurtam oldu.pgt yaptırdım ve 5 sağlıklıyla yoluma devam ettim

Çok teşekkür ederim, amin inşallah. Tedaviye ara vermekten kastınız tam olarak nedir acaba? Mesela ben şu an hala düşük veya kürtaj olmadım. İlk adet görür görmez devam etmeyi mi kastediyorsunuz? Yani birkaç ay ara vermeden. Duphaston prograstron tarzı bir fitil vs mi? Yani yumurta toplama zamanı kullanmaya mı başlayayım? Şu an kendiliğinden düşer ya da kürtaj yaptırabilirsin dedi doktor, onu bekliyorum. Ben de inşallah nasipse havuz düşünüyorum çünkü 1 yumurta ile feci stres olmuştum onda da böyle oldu maalesef sonuç

Amin amin inşallah sevindim çoğalmamasınasenin doktorda diyor mu çok ayakta durma öğretmenken zor diyorum diyo olsun dikkat et çocukları kaldır tahtaya
Yok canım benim ki çalış diyor sadece önlem amaçlı coraspirini bırak dedi zaten oksapar kullanıyorum bi kaç gün bırak bakalım dedi. Ama ben bugün çok yoruldum en yoğun gündü çok ayakta kaldım maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…