2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay bisi kalmamis hadi gözün aydin canimm Bende haftaya cuma ya gidicemm
Cnm birşey sorcam acini tekrar yasatmak gibi olmasın ama 9 haftalik bebeğin kalp atışını alamamıştiniz siz dimi. Kaybederken herhangi bi belirtisi olmuş muydu bende 7. Haftada kaybetmistimde merak ettim simdi kalp.atisini alamazsam diye korkuyorum

Evet canim ya sanki günler gecmiyor gibi
Bide ben dönücem artik yurd disinda yasiyorum tedavim icin kac aydir Türkiyedeydim , Görüyüm öle gidiyim dedim esim orda
Bekle o zaman canım görmeden gitme her şey zor işte Allah kolaylığını versin hepimize inşallah

Maglesef canim aslinda bana sinyaller vermis ama ben cok üsüttüm ve hastalandim sandim doktora filanda gittim ama hamile oldugum icin en düsük antibiyotik verildi. Sesim filan hep gitmisti ilk defa bu kadar cok hastalanmistim ama bebek iyimi diede hic bakilmadi ben 2hafta sonra ögrendim bebegin öldügünü

Bekle o zaman canım görmeden gitme her şey zor işte Allah kolaylığını versin hepimize inşallah
Amin canim insallah evet orda oldugunu biliyim hemen dönücem
Evet ya zor sartlar altinda geciriyoruz ne yazikki sürekli bi panik icindeyiz bisimi oldu vs die Rabbim insallah Saglikli bi sekilde kucaklarimiza almayi nasip etsin

Benim dun bütün hayallerim bitti.ya tenezzül edip aramiyorlar bile.neden değerim düştü niye böyle oldu bilmemek daha kötü. Hersey çok güzel her şey yolunda her şey mükemmel oldu diyenler negatifi duydu çekildi köşesine.

Hastanene gitmedinmi canim? Konusmadinmi doktorunla nolmus nasil olmus sebeb neymis vs vs ? Rabbim yar ve yardimcin olsun canim ya yormadan yipratmadan hayirlisini kolaylikla nasip etsin insallah

Kızlarrr kese muayenesi dün olmuştum ya alttan bugün kasık ağrım vardı peçeteye silerken hafif pembe leke geldi normal mi bu?

Hee anladim cnm inşallah bu bebisini Sağ salim kucağına alacaksın.
Benimde deli gibi bi mide yanmam vardi hemde deli gibi oyle böyle değil midem hic bulanmadi Falan acaba diyorum o mu belirtisiydi banada cok korkmuyorum bu seferde duyamicam diye

Kızlarrr kese muayenesi dün olmuştum ya alttan bugün kasık ağrım vardı peçeteye silerken hafif pembe leke geldi normal mi bu?
Bende alttan oldum ama cok şükür öyle birseyim olmadi hatta dün beni aşağıdan bayağı bi kurcaladi. Bence ara dr u sen sor aklinda kalmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…