2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım ultrason görüntüsünde kese çapına göre haftalik hesapliyorlar. Ben dün muayene oldum, sata göre 6+6 olmam gerekiyor 6+4 dedi. Sordum o kadar oynayabilir normal dedi.
Bende cumartesi günü muayene olmuştum kesem 5 haftalikti o zaman 4+5 di sata göre. Demekki kese ölçüsüne göre hesaplanıyor

Benim doktorum kaçıncı haftada olduğumu hesaplar, çıkan kesenin bu haftaya göre geride mi ya da ileride mi olduğunu söylerdi. Kese ölçüsünü şu kadar haftalıksın diye hesaba katmazdı 🙄 Bir hafta geriden geliyor ise problem depil derdi.Sonra yakalarmış o haftasını. Ama ben hep bu sitedeki transfer günüme göre hafta hesapladım. Belki 1-2 gün oynar

Kızlar pozitifi gördükten sonra keseyi beklerken bi belirtinin olmaması normal mi? Sizlerin nasıl geçiyor

Sabah açlığı bende de var başka da bişeyim yok insanın aklına kötü şeyler geliyor 🥺
Gelmesin bak ben de senin gibi düşünüyordum çok şükür keseyi gördük darısı başına🤲Ama bu kaygılar cidden bitmiyor şimdi de kalp atışını duyar mıyız diye endişeleniyoruz

Gelmesin bak ben de senin gibi düşünüyordum çok şükür keseyi gördük darısı başına🤲Ama bu kaygılar cidden bitmiyor şimdi de kalp atışını duyar mıyız diye endişeleniyoruz
Evet o bitmiyor ona eminim de 😂 şimdi aklıma düşünceler geliyor niye belirtim yok diye üzülüyorum, niye böyleyiz biz ya

Kolay bir süreç değil ki dünya kadar ilaç kullanıyoruz tedirgin olmamız normal ama üzülme vs olmasın minnaklarımız etkilenmesin ☺️
Doğru canım ben çok ilaçda kullanmıyorum ondan biraz daha rahat geçiriyorum süreci sadece transferden sonra oksapar eklendi o canımı çok yakıyor. Beklemekten başka çaremiz yok Rabbim sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🏻☺️

Doğru canım ben çok ilaçda kullanmıyorum ondan biraz daha rahat geçiriyorum süreci sadece transferden sonra oksapar eklendi o canımı çok yakıyor. Beklemekten başka çaremiz yok Rabbim sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin 🙏🏻☺️
Bak ne güzel ilaçlı ds değilmiş senin rahat ol hiç kasma kendini herkeste belirti olacak diye bişey yok bi yerde okumuştum kız bebekte mide bulantısı ve uyuma çok oluyormuş onda belirtiler daha fazlaymış ne kadar bilimsel onu bilemem tabi 😄amin amin inşallah 🤲

Kizlar benim de dogru duzgun belirtim yoktu ama iki gundur gaz sancisi gibi sancim var. Daha once dusugumde boyle agrim olmustu o yuzden korktum. Acaba progesteron igneleri mi yapiyor? Hic kanamam da yok bilmiyorum

X