2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar pozitifi gördükten sonra keseyi beklerken bi belirtinin olmaması normal mi? Sizlerin nasıl geçiyor
Benim 4. Haftaya kadar baya ağrılarım kramplarım vardı.İki kere uyurken kasılma oldu şimdi tık yok.Habire göğüs yokluyorum.Acıyor gibi de acımıyor gibi de.Anlamadım valla bir anda kesildi ağrı sızı.Cuma olsa da görsem ne durumda.Zaman hiç mi geçmez

Bak benimde hic migde bulantim filan olmadi gayet iyiydim 9hafta boyunca , tek kasik agrim halsiz uykuluydum sürekli. Ama nasip olmayinca olmuyomus canim Insallah saga saglim bu sefer kucaklarimiza almak nasip olsun ama takma kafana o olmadi die buda olmucak dil Onu bize nasip etmemis Rabbim.
Orda meleklerimiz var ne güzel

Normal canim ilk etapta yerini kaziyormus tutunuyormus sonrada kayboluyor iste belirtiler Saglikli ilerlesinlerde belirti aramayiin

Biri geçen başım ağrıyor diyordu.Benim de ağrıyor sanırım ilaçlardam.Hormon seviyesi arttıkça baş ağrısı yapıyor

İnşallah cnm ya İnşallah
Iste bende mide bulantısı olmasi gerekirdi neden olmuyor diye kendimi yedim dedim terslik var midem bulanmasi gerekiyordu neden bulanmadi dedim dedim gerçekten de sorun varmış iste

Ben düşüğümü kasılma sonrası yaptım.O yüzdn kasılma yaşayınca gerliyorum.İnşallah sıkıntı yoktur
Yoktur Allahin izniyle güzel düsün güzel ilerlesin canim benim
Rabbim yormadan yipratmadan hayirlisini kolaylikla nasip etsin insallah. Zor seyler yasiyoruz ne yazikki intihan dünyasi canim

İnşallah cnm ya İnşallah
Iste bende mide bulantısı olmasi gerekirdi neden olmuyor diye kendimi yedim dedim terslik var midem bulanmasi gerekiyordu neden bulanmadi dedim dedim gerçekten de sorun varmış iste
Yok canim öyle düsünme bazi gebeliklerde zaten olmuyomus bulanti öyle rahat geciren cok kisi var. Hersey nasip kismet güzel düsün güzel ilerlesin insallah

Aynı durum bende de var kan verme aşamasında betanın yükseldiğini hissediyor gibiydim kasıklarım belirti veriyordu göğüslerim sanki daha sertti şimdi aynı durum acıyor mu acımıyor mu bastırınca bi sertlik var. Demek ki çoğumuz aynı şeyleri düşünüyoruz

Göğüs hassasiyeti sadece sabah uyanınca var.Kalkar kalkmaz baya acıyor.5. Dk sonra yok

Göğüs hassasiyeti sadece sabah uyanınca var.Kalkar kalkmaz baya acıyor.5. Dk sonra yok
Peki içi sert mi önce ki göğüslerine göre mesela ben öyle anladım pozitif olduğumu. Göğüslerimin içine bişey doldurmuşlar gibiydi hala da öyle ama sadece şuna takılıyorum bazı günler daha sert bazı günler bi tık gidiyor gibi. İlaçta kullanmıyorum hadi ilaçtan desem

Kızlar pozitifi gördükten sonra keseyi beklerken bi belirtinin olmaması normal mi? Sizlerin nasıl geçiyor
Merhaba biz birlikte transfer olmuştuk sanki 21 Ağustos. Ben bugün keseyi gördüm 5+4 deyim kalp atışı için 2 hafta sonra gel dedi . Göğüslerim davul gibi . Başka öyle bı belirtim yok ara ara kasik ağrım oluyo

Kızlar merhaba, benim ilk kanım 344 gelmişti ikinci 661 bugün muayenede iki kese görüldü. Asistan pek yorum yapmadı artışa ama bu şekilde ikiz olup betası bu şekilde artan var mı? Öyle üçe dörde katlama yapmadı bende.
Keselerin biri 5+2 içinde bebek oluşumu var diğeri 5+0 içinde bişey görünmüyor daha çok küçük haftaya tekrar bakalım dedi.

Merhaba ben 26 ağustosta oldum transferi canım keseyi görmüşsün gözün aydın ben daha görmedim o yüzden böyleyim nasıl olacak görür müyüm diye bekliyorum

Canım benim de öyle belirtilerim kayboldu. İlk hamileliğimde de kaybolmuştu kalbi durmuş meğerse. Bugün korka korka gittim doktora ama çok şükür keseyi gördük. Kalbini ferah tutmaya çalış

Sert değil de hacmi daha net daha dolgun ama önceden bariz dolgundu

Merhaba canım bu ikiz işi gerçekten belli olmuyor. Bana da ilk ve ikinci değer yüksek geldi diye doktorumda dahil ikiz olabilir diye yorum yaptı burda ki çoğu kişi de öyle. Ama sonra biraz araştırdım yüksek gelip gerçekten ikizde olan olmuş böyle değeri normal olup ikiz olan da var. Tek kese ile devam eden de yani hiç belli olmuyor bakalım benim nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…