2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet evet benim hep 2 haftada bir çağırıyor
He birde estrofemi elindekini bitir bir daha alma dedi sana böyle birsey dedimi
Hayır bana ilaçlara devam dedi sen endometriasın kan sulandırıcı da ondan vermiştim dedi bide bana prednol vermişti transfer sonrası onu bıraktın demi dedi

Kızlar doktor bebeğin kalp atışlarını dinletmiyor, ultrason ekranından attığını gösteriyor sadece, bugün başka bir kadın doğumcuya gittim o da öyle yaptı, bebepe bu haftalarda yüksek enerji veriyormuş kalp atışını dinletmek, iyi bir kadın doğumcu dinletmez dedi 6+6 dayım bugün

Ilk defa duydum bunu. Benimki kalp atışı için zatn 7+2 de çağırdı ama bunu bu sekildehic duymamıştım

Saat 22.00 olunca benim ayakların yanma mesaisi başlıyor cayır cayır yanıyor yav hormonlardan mı bu?

tüp bebek gebeliklerinde doğum hesaplama;

• 3.gün embriyosu transfer edilmişse = Transfer gününe 263 gün eklenir.
  • 5.gün embriyosu transfer edilmişse = Transfer gününe 261 gün eklenir.

Tüp bebekte hamilelik haftası hesaplama aşağıdaki şekilde yapılmaktadır.

• 3.gün embriyosu transferi için = Embriyo transfer günü ile hesaplama yapılan güne kadar geçen zamana 17 gün ilave edilmektedir.
  • 5.gün embriyosu transferi için = Embriyo transfer günü ile hesaplama yapılan güne kadar geçen zamana 19 gün ilave edilmektedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…