2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizllarr merhaba. Benimde dünden beri peçeteye silince gelen kahve akıntım var silince geliyor ama dün dr a gitmiştim soyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum heyecandan. Bugün de kendi tüp dr yazdim yarın gelin dedi. Beklendik birşey değil kanama dedi. Bende dedkm kahve rengi toplasan serce tırnağım kadar değil dedim yinede gelin dedim önemli birsey yoktur dimi

Canım kahverengi olması tehlikeli olduğunu göstermiyor aslında..dün alttan ultrason bakan doktorun kanama alanı olsaydı görürdü diye düşünüyorum..muhtemelen progesteron takviyesi verir sana..bu arada bol su iç ve yat bence önemli birşey yoktur

Kanama alanı tam olarak ne oluyor bende de varmış doktorum söyledi kesenin etrafında var dedi biraz endişelendim bu nasıl geçer peki zamanla mı?

Bende öyle düşünüyorum ama burayada yazayim bi istedim. Yarın gidicem bakalim
Progestan fitil aliyorum ama gunde 6 tane bilmiyorum ekstra iğne verir mi

Hergun popodan igne olan varmi ya.promaster yaptiriyorum hergun 2 ampul tek seferde. Hergun saglik ocagina hafta sonu hastanede.popomda sertlikler olustu

Hergun popodan igne olan varmi ya.promaster yaptiriyorum hergun 2 ampul tek seferde. Hergun saglik ocagina hafta sonu hastanede.popomda sertlikler olustu
Ben yapıyorum her gün. Progestan 50 mg bir ampül ama. Belli bi süre sonra iğneyi bırakıp o saatte de fitil yapacakmışım

Ben de progestan 50mg oluyorum kas içine. Günde bir tane oluyorum. İki tarafta da morluklar oluştu. Eğer morlukların biraz altına yaparlarsa da o gün bel bacak ağrısından duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…