2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım benim de öyle belirtilerim kayboldu. İlk hamileliğimde de kaybolmuştu kalbi durmuş meğerse. Bugün korka korka gittim doktora ama çok şükür keseyi gördük. Kalbini ferah tutmaya çalış
Keseyi gördüm sıkıntı yok da işte cuma kalp dinlemeye gideceğim.Düşüğün kimyasalın her türünü yaşadığım için artık ne düşüneceğimi de şaşırdım.

Canım benim de öyle belirtilerim kayboldu. İlk hamileliğimde de kaybolmuştu kalbi durmuş meğerse. Bugün korka korka gittim doktora ama çok şükür keseyi gördük. Kalbini ferah tutmaya çalış
Bi de niye kalp duruyor her şey yolundayken gerçekten bunları okudukça yüreğim ağzıma geliyor

Bu arada sivilce bastı ya farklı bir beşirtiyse eğer.Göğüs bölgem hep kırmızı kırmızı

Evet.Adına dış gebelik deniyor :) Aşırı artış ve sonrasında kanama geliyor. Kimyasalda kese oluşumu var ama boş oluyor.Yada geri kalıyor gelişimi
Dış gebelikte değer çok aşırı yükseliyor demi? Kimyasal olsa benim durumumda olur muydu yani 432den iki gün sonra 1192 ye çıktı bu artık kimyasala dönebiliyor mu? Boş gebelik durumunu yaşadım onda 9.gün değerim düşük başladı sınırda artarak gitti keseyi gördük haftasına göre küçük demişti ve kese gelişmedi düşük yapmıştım

Bende alttan oldum ama cok şükür öyle birseyim olmadi hatta dün beni aşağıdan bayağı bi kurcaladi. Bence ara dr u sen sor aklinda kalmasin
Şimdi söyledim kuruma sorun yok korkmayın yerleşme lekelenmesi o ama çoğalırsa muhakkak arayın dediler

Bi de niye kalp duruyor her şey yolundayken gerçekten bunları okudukça yüreğim ağzıma geliyor
Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım. Gerçekten belli olmuyor ikiz işi.
Kan pıhtılaşmasından dolayı demişti doktorum iğne kullanıyordum ama yeterli gelmemiş

Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canım. Gerçekten belli olmuyor ikiz işi.
Kan pıhtılaşmasından dolayı demişti doktorum iğne kullanıyordum ama yeterli gelmemiş
Peki canım pıhtılaşmada hangi genlerinde sorun var? Bende kullanıyorum oksapar

Gercekten zaman hic gecmiyor. Benim de pazartesi gunu randevum.

Genelde ya genetik problem oluyor ya da phitilasma problemi. Benim bir hamileligimde hic kalp atisi goremedik. Kese buyudu bebek buyumedi. Birinde de 11+5te kalbi durdu 5.5 cm oustu bebis. Pihtilasma cikti. O yuzden ben 13 haftaya kadar filan rahat etmicem sanirim

Çok zor bi durum Allah kimseye göstermesin. Gerçekten 12 haftayı doldurmak stres dolu

merhaba aynı gün transfer olmusuz bende bugun keseyı gördüm inşallah saglıkla kolaylıkla kucagımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…