2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aslinda ayni aliyoruz bence o doz iyi bi önceki transferimde ben hep 2 ser aliyodum. Cok fazla sisiriyo karni ben rahat biseyler giymeyince oturamiyorum daraliyorum
Benimde öyle catlicak gibi oluyorum resmen sıkıntı geliyor uzerime sicak basıyor karnim davul zaten

Canım senın 2 tane mı transfer edılmıstı

Hic bisi olmaz canim icini rahat tut
Benim bu 6.ci denememdi.
5.ci denemem gecen sene tuttu maglesef 9haftalikken kalbi durdu guzumun kürtaja alindim apar topar,
Insallah bu sefer benimledir cok istiyorum 7 senelik evliyim
Yaa mınnosum ınsallah bu son olsun Allah bı daha ugrastırmasın
Hep guzel haberlerını alalım

Amiin inşallah Rabbim sağlıkla ilerletsin, ❤
Ben şuan bile diken üstündeyim bizim normal yollar ile hamile kalmamız zor kaybetmekten çok korkuyorum hep ya birşey olursa ya kötü bı durum varsa diye hep düşünüyorum en zor ve en güzel dönem sanırım hamile
Rabbim Yardımcımız olsun sağ salim atlatalım

Biz senle ayniyiz benimde bugün 14. Günüm
Ve bana böyle sıcakta basıyor sıkıntı geliyor catlicak gibi oluyorum resmen
Bende öyleyim yüreğim sıkışıyo sanki nefesim daralıyor gibi hiç iyi hissetmiyorm kendimi. Sen keseyi görmeye ne zaman gideceksin?

Bu arkadaşla aynı sorum bayanlar biri cevaplasın lutfennnnnn
Benim neredeyse hiç belirtim yok gün içerisinde uykum geliyor bir iki gündür. Elimle dokunursam meme hassasiyetini hissediyorum yani hassasiyetim az. Bulantı, kusma, kasıkta batma, iştah değişikliği, duygu durumu değişikliği vs hiç biri şimdilik bende yok 15. günümdeyim bu arada bugün

Bende öyleyim yüreğim sıkışıyo sanki nefesim daralıyor gibi hiç iyi hissetmiyorm kendimi. Sen keseyi görmeye ne zaman gideceksin?
Ben daha bugün ilk kanı verdim öyle istemişti Dr cars 2. Kanim var. İnşallah güzel şekilde artar. Hersey yolunda giderse haftaya çağırır diye düşünüyorum ama bakalim.crs belli olur herhalde

Bu arkadaşla aynı sorum bayanlar biri cevaplasın lutfennnnnn
Transfer sonrası ilk gün kasık ağrısı ve gaz çok vardı
İkinci gün yani dün aynı şikayetler yanında batmalar oldu kasıkta kramp vs bugün az da olsa devam ediyor özellikle sol tarafta

-Transfer sonrası 4. Gün

Bugün belimde hassasiyet oluştu hemen ağrıyo ona nazaran kasıktaki ağrılar azaldı.
5. Gün
Promester iğnesinden sonra kalça üzerine oturulamayacak seviyede nerdeyse çok ağrıyo ondan dolayı olsa gerek sol ayağım uyuşuyo kasılma azaldı bugün bir iki kez tek oldu
6.gün
Adet sancısı gibi karında ağrı oldu bel ağrısı da iki kez çok fena şekilde geldi umarım Rabbim çektiğimiz acıyı güzellikleriyle nihayete erdirir
Çok şükür bugün transferden sonra ilk kez duş alabildim
7.gün
Kokuya hassasiyet başladı psikolojik değilse tabi sabah oldu bu
Çene kısmı kızarık bi leke halinde prednolin etkisi olabilir
Sırt ağrısı hassasiyetim var. Fena ağrıyooo biraz ayakta kalsam bile
Bugün bide iki saatcik dersim vardı gayet iyi geldi
Sol ayak iğneden olsa gerek uyuştu bugün
8.gün
Sırt ağrısı acayip şekilde devam ediyor. Ara ara adet sancısı gibi sancı geliyor bu beni korkutmuyor değil. Bide alakasız olacak sol tarafım uyuşuk.
Rabbim telaşla ve kaygıyla beklediğimiz şeyin kabul olmuşlugnun sükunetini ve huzurunu versin inşallah
9. Gün

Bugün dersim vardı akşamda düğün..öncesinde de dualar dinledim ve rahatladım

Sol kasıkta hafif batmalar var. Sırtım bugün biraz daha iyi.
10. Gün
Tahlil günü… Rabbim güzel haberlerle eve dönmemizi nasip eder çektiğimiz sıkıntıyı sevince dönüştürür inşallah
Sabah sol kasıkta batmalar oldu umarım bebeğimizdir:)

Evettttt beklenen sonuç geldi beta hcg : 243.200 şükürler olsun Haftaya cumartesi keseye bakılacak Rabbim sağ Salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Bugün bir iğne yapıldı düşük önleyici haftaya perşembe tekrar edilecek

Günlük tutmuştum ben biraz uzun oldu ama yazmaya üşendim

Ben daha bugün ilk kanı verdim öyle istemişti Dr cars 2. Kanim var. İnşallah güzel şekilde artar. Hersey yolunda giderse haftaya çağırır diye düşünüyorum ama bakalim.crs belli olur herhalde
Benim merkez istemedi tekrar tahlil direkt keseye çağırdı ams bugün sağlık ocağı yapmak istedi sonuç yarın çıkacak.inşAllsh her işimizin sonu güzelliklere çıkar

Ben 21. gün olacağım inşallah ama benimki doğal siklus transfer olacak o yüzden biraz geç olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…