2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kizzlarr pozitif görenler karnınız şiş mi ? Yani gaz şişkinliği vs gibi degil böyle sabahtan inik akşama doğru sisiyor benim karnım ama gaz vs değil rahatszi edici bi şişlik
Canım bende asırı vardı estrofemı 4 tane kullanıyodum doktorum 2 ye ındırdı sımdı daha ıyıyım

Benımde ya her hareketımde acaba bısey mı oldu olacak dıye kafayı yemezsem ıyı 🥹😅
Hic bisi olmaz canim icini rahat tut🥰❤️
Benim bu 6.ci denememdi.
5.ci denemem gecen sene tuttu maglesef 9haftalikken kalbi durdu guzumun🥹 kürtaja alindim apar topar,
Insallah bu sefer benimledir cok istiyorum 7 senelik evliyim❤️

Bende hic belirti yok gogusde hassasiyet faln ayni fıs sekilde duruyo.cuma test gunum.test faln yapmiyorum.yokmudur ki

merhabalar, adet olduğunuz günü 1.gün sayarak kaçıncı gün transfer oldunuz acaba. Tabi kişiden kişiye göre değişir ama ilaçlara bugun başladım önümüzdeki hafta ilk kontrol olacak ve transfer gününü belirleyeceğiz sanırım.Şimdiden teşekkürler
Benim 16. Gün yapıldı 3. Gün embeiyosuydu

Kizzlarr pozitif görenler karnınız şiş mi ? Yani gaz şişkinliği vs gibi degil böyle sabahtan inik akşama doğru sisiyor benim karnım ama gaz vs değil rahatszi edici bi şişlik
Benim öyle canım patlayacak gibi çok rahatsız ediyor 14.günüm

Canim degerlerin nasil ilerledi ?
Bende bugün 9.cu günüm 40 cikti gözün aydin dediler ama degerim yükselirmi cok endiseliyim bu kadar düsük beklemiyodum. Gec tutunmustur denildi cok iyi denildi ama endiseliyim🥹❤️ ( bu 6.ci denemem )
7. Gün 46
9. Gün 159
11. Gün 373
13. Gün son defa vermiştim 722
Perşembe günü de kese için doktorum çağırdı
9. Güne göre bence iyi değerin 18-10 ile öğrenenler bile var endişe etmeyin sağlıkla ilerler inşallah pozitif düşünün hep allah hepimizin kucağına almayı nâsip etsin ❤

Günde 3 tane estrofem aliyorum
8.00
16.00
24.00
Şekilde alıyorum saatli sekilde al dedi bana
2 ser tane de progestan fitil aliyorum günlük 6 tane ayni sekilde bu saatlerde yine
Aslinda ayni aliyoruz bence o doz iyi bi önceki transferimde ben hep 2 ser aliyodum. Cok fazla sisiriyo karni ben rahat biseyler giymeyince oturamiyorum daraliyorum

7. Gün 46
9. Gün 159
11. Gün 373
13. Gün son defa vermiştim 722
Perşembe günü de kese için doktorum çağırdı
9. Güne göre bence iyi değerin 18-10 ile öğrenenler bile var endişe etmeyin sağlıkla ilerler inşallah pozitif düşünün hep allah hepimizin kucağına almayı nâsip etsin ❤
Ay hadi insallah canim cok mutlu oldum mesajin icin❤️🥰
Insallah bende 2-3 güne tekrar kan vericem bakalim. Insallah güzel ilerler.
Seninde gözün aydin canim benim insallah keseni görür kalbinide dinlersin icin rahatlar biz hep diken üstündeyiz cünkiii

X