2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Transfer sonrası ilk gün kasık ağrısı ve gaz çok vardı
İkinci gün yani dün aynı şikayetler yanında batmalar oldu kasıkta kramp vs bugün az da olsa devam ediyor özellikle sol tarafta

-Transfer sonrası 4. Gün

Bugün belimde hassasiyet oluştu hemen ağrıyo ona nazaran kasıktaki ağrılar azaldı.
5. Gün
Promester iğnesinden sonra kalça üzerine oturulamayacak seviyede nerdeyse çok ağrıyo ondan dolayı olsa gerek sol ayağım uyuşuyo kasılma azaldı bugün bir iki kez tek oldu
6.gün
Adet sancısı gibi karında ağrı oldu bel ağrısı da iki kez çok fena şekilde geldi umarım Rabbim çektiğimiz acıyı güzellikleriyle nihayete erdirir 🤲
Çok şükür bugün transferden sonra ilk kez duş alabildim 😇
7.gün
Kokuya hassasiyet başladı psikolojik değilse tabi sabah oldu bu
Çene kısmı kızarık bi leke halinde prednolin etkisi olabilir
Sırt ağrısı hassasiyetim var. Fena ağrıyooo biraz ayakta kalsam bile
Bugün bide iki saatcik dersim vardı gayet iyi geldi
Sol ayak iğneden olsa gerek uyuştu bugün
8.gün
Sırt ağrısı acayip şekilde devam ediyor. Ara ara adet sancısı gibi sancı geliyor bu beni korkutmuyor değil. Bide alakasız olacak sol tarafım uyuşuk.
Rabbim telaşla ve kaygıyla beklediğimiz şeyin kabul olmuşlugnun sükunetini ve huzurunu versin inşallah
9. Gün

Bugün dersim vardı akşamda düğün..öncesinde de dualar dinledim ve rahatladım

Sol kasıkta hafif batmalar var. Sırtım bugün biraz daha iyi.
10. Gün
Tahlil günü… Rabbim güzel haberlerle eve dönmemizi nasip eder çektiğimiz sıkıntıyı sevince dönüştürür inşallah
Sabah sol kasıkta batmalar oldu umarım bebeğimizdir:)

Evettttt beklenen sonuç geldi beta hcg : 243.200 🤰şükürler olsun 🤲Haftaya cumartesi keseye bakılacak Rabbim sağ Salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah 🤲😇

Bugün bir iğne yapıldı düşük önleyici haftaya perşembe tekrar edilecek
Allah razı olsun rahatladım valla 🤣🤣🤣çok detaylı anlatmışsın 🤗🤗🤗🤗
Benim neredeyse hiç belirtim yok gün içerisinde uykum geliyor bir iki gündür. Elimle dokunursam meme hassasiyetini hissediyorum yani hassasiyetim az. Bulantı, kusma, kasıkta batma, iştah değişikliği, duygu durumu değişikliği vs hiç biri şimdilik bende yok 15. günümdeyim bu arada bugün
Herkste belirti farklı oluyor demek ki canım kimi belirtileri dorukta yaşıyor kimisinde olmuyor demek ki rabbim banada nasip eder inşallah 🤲🤲🤲🤲🤲

Bu belirtiler gebelikten mi yoksa ilaç kullanımından mı bilinmiyor ne yazık ki. Benim 13. Gün.daha yeni yeni göğüs şişliği yaşıyorum.Kasıklarım da ağrıyor ama ilaçtan da olabilir
İşte orasını tam net bilemiyoruz bir türlü malesef inşallah güzel şeyler olur hepimiz için 🤲🤲🤲🤲 aminnnn

Benimde öyle catlicak gibi oluyorum resmen sıkıntı geliyor uzerime sicak basıyor karnim davul zaten
Aynen benimde yüzlerim kizarik kizarik sürekli bir terleme basiyor vs gecen senede bu belirtilerim vardi cok sükür ama iste degerim biraz düsük insallah toparlar❤️🥰

Herkste belirti farklı oluyor demek ki canım kimi belirtileri dorukta yaşıyor kimisinde olmuyor demek ki rabbim banada nasip eder inşallah 🤲🤲🤲🤲🤲
Ben kendimi gözlemlemek adına yazmak istedim hepsini pozitif çıktıktan sonra da göğsüm çok fenaydı elimi vuramıyordum koltuk altıma kadar ağrıyordu vücudum da öyle ams bi gün tek sürdü şimdi geçti

Amiin inşallah Rabbim sağlıkla ilerletsin, ❤
Ben şuan bile diken üstündeyim bizim normal yollar ile hamile kalmamız zor kaybetmekten çok korkuyorum hep ya birşey olursa ya kötü bı durum varsa diye hep düşünüyorum en zor ve en güzel dönem sanırım hamile
Rabbim Yardımcımız olsun sağ salim atlatalım 💕🤲
Canim icin ne kadar ferah ve rahat o kadar iyi biliyomusun bende 11cayda bebegimi 9 haftalikken kaybettim senin gibi sürekli ya kaybedersem die düsünüyodum kalbi durur ve bilmezsem die.. korktugum inanki basima geldi 🥹
Senden rica ediyorum güzel günlerinizi düsün kötüyü cagirmaa❤️

Ben kendimi gözlemlemek adına yazmak istedim hepsini pozitif çıktıktan sonra da göğsüm çok fenaydı elimi vuramıyordum koltuk altıma kadar ağrıyordu vücudum da öyle ams bi gün tek sürdü şimdi geçti
Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Ama belirtiler ilaçlardan kaynaklanıyor çoğu bence ondan özellikle belirti arama. Senin durum nasıl transfer oldun mu kaçıncı gün?

Allahım en yakın zamanda sağlıcakla kucağını doldursun canım. 7 yıldır çocuk istiyorum ben ve bu ilk gebeliğim. İnsanlar gebelik belirtilerini söyleyince kendimde arardım hep aynısı var mı diye adet öncesi belirtilerimi gebelik belirtisi mi acaba diye ümitlenirdim. Meğer gerçekten herkesin farklı oluyormuş. Diyeceğim belirtim yok diye ümitsizliğe kapılmayın sakın Allahım isteyen dileyen herkese tez zamanda eli ayağı tam sağlıklı evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 😊

Benim neredeyse hiç belirtim yok gün içerisinde uykum geliyor bir iki gündür. Elimle dokunursam meme hassasiyetini hissediyorum yani hassasiyetim az. Bulantı, kusma, kasıkta batma, iştah değişikliği, duygu durumu değişikliği vs hiç biri şimdilik bende yok 15. günümdeyim bu arada bugün
Kan testi verdinmi canim? Insallah güzel güzel haberler almak nasip olsun

Senin güzelmiş maşallah bnm 504 14.gün
Ben de iki tane embriyo var ondan olabilir. Yani tabi ikisi de tutunmuşsa bilemem.Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Bu değerlerin yüksek ya da düşük olması çok önemli mi ki? Yani ben ilk kez transfer olabildim ocaktan bu yana bi türlü değerlerim normal olmadı ağustosa nasip oldu. Ondan pek bilmiyorum.

Ben de iki tane embriyo var ondan olabilir. Yani tabi ikisi de tutunmuşsa bilemem.Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Bu değerlerin yüksek ya da düşük olması çok önemli mi ki? Yani ben ilk kez transfer olabildim ocaktan bu yana bi türlü değerlerim normal olmadı ağustosa nasip oldu.
Benimde cift embriyo transfer edildi. Önemli olan %60 ve uzeri veya 2 katı artış sağlaması ama değerler normalin uzerinde cikinca acaba ikisi mi tuttut diye bir düşündürür. Kesede belli oluyormus aslında 2 kese gözükürse hani ikiz oluyormus.

X