2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aynen ben eskiden hiç içemezdim , tam kendimi alıştırdım bu sefer de içtiğim an tuvaletteyim. Geceleri 47368373 defa kalkıyorum

Olur çünkü milyon tane hastslık var.Pgt illa sağlıklı olacağı anlamına gelmiyor.Belli başlı hastalıklara bakılıyor
Evet ben de baktım öyleymiş bir arkadaşta öyle dedi neyse Allah a emanetiz Rabbim her birimizin hayırlı, iyi, güzel haberler alabilmesini nasip eylesin

Yaa arkadaşlar iki gündür koyduğum fitiller olduğu gibi çıkıyor saatler sonra..artık emilim olmuyor mu acaba boşuna mı koyup yatıyorum ıslatıp mı koysam acaba..bu ilaç erimezse ne anlamı var ki fitil koymanın..belki de vücudum progesterona doydu anlamadım

Parça parça fitilin geri gelmesi normal ama koydugun gibi bozulmadan çıkmasi normal değil. Nasıl cikiyor tam olarak

Ayy kizlarr ignenin 4 gunundeym bademcimi iltihab kapti 2 gundur bogaz arim var hic ates kaldirmadm bugun biraz daha iyim ilac icmiyorum bir sorun olmaz dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…