2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Allah razı olsun rahatladım valla çok detaylı anlatmışsın
Herkste belirti farklı oluyor demek ki canım kimi belirtileri dorukta yaşıyor kimisinde olmuyor demek ki rabbim banada nasip eder inşallah

Bu belirtiler gebelikten mi yoksa ilaç kullanımından mı bilinmiyor ne yazık ki. Benim 13. Gün.daha yeni yeni göğüs şişliği yaşıyorum.Kasıklarım da ağrıyor ama ilaçtan da olabilir
İşte orasını tam net bilemiyoruz bir türlü malesef inşallah güzel şeyler olur hepimiz için aminnnn

Benimde öyle catlicak gibi oluyorum resmen sıkıntı geliyor uzerime sicak basıyor karnim davul zaten
Aynen benimde yüzlerim kizarik kizarik sürekli bir terleme basiyor vs gecen senede bu belirtilerim vardi cok sükür ama iste degerim biraz düsük insallah toparlar

Herkste belirti farklı oluyor demek ki canım kimi belirtileri dorukta yaşıyor kimisinde olmuyor demek ki rabbim banada nasip eder inşallah
Ben kendimi gözlemlemek adına yazmak istedim hepsini pozitif çıktıktan sonra da göğsüm çok fenaydı elimi vuramıyordum koltuk altıma kadar ağrıyordu vücudum da öyle ams bi gün tek sürdü şimdi geçti

Canim icin ne kadar ferah ve rahat o kadar iyi biliyomusun bende 11cayda bebegimi 9 haftalikken kaybettim senin gibi sürekli ya kaybedersem die düsünüyodum kalbi durur ve bilmezsem die.. korktugum inanki basima geldi
Senden rica ediyorum güzel günlerinizi düsün kötüyü cagirmaa

Yardımcı olabildiysem ne mutlu. Ama belirtiler ilaçlardan kaynaklanıyor çoğu bence ondan özellikle belirti arama. Senin durum nasıl transfer oldun mu kaçıncı gün?

Allahım en yakın zamanda sağlıcakla kucağını doldursun canım. 7 yıldır çocuk istiyorum ben ve bu ilk gebeliğim. İnsanlar gebelik belirtilerini söyleyince kendimde arardım hep aynısı var mı diye adet öncesi belirtilerimi gebelik belirtisi mi acaba diye ümitlenirdim. Meğer gerçekten herkesin farklı oluyormuş. Diyeceğim belirtim yok diye ümitsizliğe kapılmayın sakın Allahım isteyen dileyen herkese tez zamanda eli ayağı tam sağlıklı evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Kan testi verdinmi canim? Insallah güzel güzel haberler almak nasip olsun

Senin güzelmiş maşallah bnm 504 14.gün
Ben de iki tane embriyo var ondan olabilir. Yani tabi ikisi de tutunmuşsa bilemem.Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Bu değerlerin yüksek ya da düşük olması çok önemli mi ki? Yani ben ilk kez transfer olabildim ocaktan bu yana bi türlü değerlerim normal olmadı ağustosa nasip oldu. Ondan pek bilmiyorum.

Benimde cift embriyo transfer edildi. Önemli olan %60 ve uzeri veya 2 katı artış sağlaması ama değerler normalin uzerinde cikinca acaba ikisi mi tuttut diye bir düşündürür. Kesede belli oluyormus aslında 2 kese gözükürse hani ikiz oluyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…