2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

kızlar selam pazartesinin son test verenim benm sonucum yenı cıktı sizlerle paylaşmak istedim 396 geldi lütfen benım içinde dua edin korkuyorum daha önceden kımyasallarım var saglıkla katlanarak artsın
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

kızlar selam pazartesinin son test verenim benm sonucum yenı cıktı sizlerle paylaşmak istedim 396 geldi lütfen benım içinde dua edin korkuyorum daha önceden kımyasallarım var saglıkla katlanarak artsın
Maşallah canım inşallah bu sefer güzel katlanarak artar

merhabalar, adet olduğunuz günü 1.gün sayarak kaçıncı gün transfer oldunuz acaba. Tabi kişiden kişiye göre değişir ama ilaçlara bugun başladım önümüzdeki hafta ilk kontrol olacak ve transfer gününü belirleyeceğiz sanırım.Şimdiden teşekkürler

Artıcak inş ben temiz niyetlerimi ilettiğimde oluyor için ferah olsun

Kizzlarr pozitif görenler karnınız şiş mi ? Yani gaz şişkinliği vs gibi degil böyle sabahtan inik akşama doğru sisiyor benim karnım ama gaz vs değil rahatszi edici bi şişlik

18.Gün oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…