2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende ilk 3 gün çok dikkat ettim sonra yemek temizlik vs yapmıştım . Bu sefer yemek yapsam da temizlik yapmam
Bencede canım yemek normal ama temizlik yorar bizi beklesin ya ev acelesi yok bebelerden senin durumun ne peki transfer ne zaman yada oldun mu canım

Bencede canım yemek normal ama temizlik yorar bizi beklesin ya ev acelesi yok bebelerden senin durumun ne peki transfer ne zaman yada oldun mu canım
Çarşamba transfer Allahın izniyle inşallah
Yarın kontrol var son kez . Geçen sefer direk transfere gitmiştim bugün 1 gün önce çağırdı nedense …
Eşim de cüzdanını kaybetmiş onun stresine girdik inşallah iş yerinde düşmüştür

Herkesin süreci farklı sanırım her doktor farklı sürdürüyor mesela ben adet günü ilac yazdı gitmeden canm 11 gün kalınlıga bakmak icin kontrole cagırdı istediği gibi 11 olmuştu kalınlık zaten en az 7 istiyor 5 gün sonrada trasfere gittim o kadar umarım sende güzel sonuclar alırsın panik olma sakın herşey güzel olacak öyle düşün

İlk seferde bu şekilde yaptı ama ikincisinde işte bir gün önce tekrar çağırdı . Çok şükür rahim kalınlığı yada rahim içinde bir sorun görmedik bu zamana kadar Bu sefer daha hassas davranıyor doktorum sanırım .
Panik olmuyorum da cüzdan da ehliyet kimlik de gitti sonuç olarak çarşamba bize lazım olacak o yüzden

Merhaba beni de listeye ekler misiniz? Aylardır bu günü bekliyorum gerçekten. 27 yaşındayım ilk tüp bebek deneyimim. haziran ayının başında opu oldum vücudum fazla tepki verdi OHSS geçirdim 1. Reglimi oldum ama 2. Reglim 3 hafta gecikti ağustos 6 da kontrolüm var galiba 12-14 ağustos arasında transferim olacak. Şuan esterofem, folik asit, corasprin ve d vit kullanıyorum

Bu 2. Ya eşin kimliğini istemiyorlar yani bizim istemedi bi form doldurduk imzaladık o kadar ilkinde cok evrak kimlik durumu vardı ama kayıt oldugu için istemiyorlar canm senin kimliğin olsun yeterli o da ilac alınınca lazım olur yoksa seninkinide isterler mi bilemem bu arada hangi sehirdesin

Ne kadar cok yasıtlarım varmıs hayırlısı olsun canm Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Antalya

Hoşgeldin canımmm eklerim tam tarih ve embriyo bilgisini verebilir misin

Gunaydin kizlar transferr 2 gun kaldi heycan artiyor okumadigim transfer sonrasi diye yazilar kalmadi insallah tutacak. Bu arada fitil kullaniyorum ya 3 gundur tuvalete ciktihimda yarisi geri geliyor normal mi acaba ilk gunler gelmiyordu simdi geliyor

Bide aklima takiliyor 2 yil once rahim yapisikligi ameliyati olmustum doktor ultrasonla bakarken tekrarlamissa eger gorur degil mi? Cunku yapisiklik varsa bebek tutmuyormus

Kizlar catlatma ignesinden kac gun sonra yapiliyor transferiniz benim 7. Gun olacak acaba gec mi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…