2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Çarşamba günü yumurtalarım toplanacak pazartesi inşallah transfer olacak rahim kalınlığım 9.5 iyi mi bilen varmı doktora sormayı unutmuşum 🤦🏼‍♀️

birkaç ay önce bir makale okumuştum. Taze transferde anne adayının opu işleminin yeni yapılmış olması sebebiyle çok daha stresli olduğunu bu yüzden donma çözme transferlerinin daha başarılı olduğu yazıyordu. İlk transferim tazeydi ve gerçekten çok stresliydi. Şimdi mükemmel bir şekilde rahatım. Bunda opu için verilen hormonlarında etkisi çok tabi. Şimdi o hormonlar yok ve psikolojik olarak çok rahatım. Senin içinde öyle olacak emin olabilirsin.
Haklısınız,özellikle ben yapı olarak çok stresliyim ve arka arkaya çok işleme maruz kalınca bünyem biraz güçsüz kalıyor. Şu an dinlenme sürecindeyim ve iyi ki ertelemiş diyorum. Kendime geldim az da olsa☺️

Benimde gittiğimde sanırım bu civardaydı 8li birşey gördüm de hocam nasıl dedim güzel dedi
Yarın son kontrol artık Allahın izniyle 😊
Bu arada senin transfer günü belliydi tekrar mı kontrole çağırdı beni çağırmadii cuma gittim cumaya transfer tarihi verdi herşey yolunda direkt gel dedi

Canaann34 Canaann34 nasılsın canım nasıl gidiyor 😍 bu süreçte neler yapıyorsun neler yapmıyorsun bize biraz anlatır mısın 💞
Valla bugun 3 günüm iyi gibiyim kasıklarımda hafif agrılarım oluyor onun haricinde birşey yapmamaya çalışıyorum dinleniyorum bol bol su iciyorum her gün bu progestan ignesini vuruluyorum o beni yoruyor artık oturamıyorum bile🥹

Valla bugun 3 günüm iyi gibiyim kasıklarımda hafif agrılarım oluyor onun haricinde birşey yapmamaya çalışıyorum dinleniyorum bol bol su iciyorum her gün bu progestan ignesini vuruluyorum o beni yoruyor artık oturamıyorum bile🥹
Ev işleri falan yapıyor musunuz? Eğilip kalkma falan. Ben transferden sonra onu düşünüyorum yapabilir miyim acaba

Ay kıyamam kuzum benim 🥹❤️ ev işi yapmıyorsun demi yemek falan da yapmıyorsun

Ev işleri falan yapıyor musunuz? Eğilip kalkma falan. Ben transferden sonra onu düşünüyorum yapabilir miyim acaba
Ben ilkinde 3 gün yapmadım hep yattım ara ara yürüdüm sonra da normal hayatıma devam ettim yemek yaptım temizlik vs.

Ev işi yapmıyorum bugun sadece kolay yemek yaptım o da cok ayakta durmamaya calıştım nolur ne olmaz kızlar bence sürekli dinlenelm cünkü doktorum özellikle 3 gün dikkat et yorma sakın kendini dedi yatıyorum valla genellikle bi iğne için cıkıyorum dısarıyada

Ay kıyamam kuzum benim 🥹❤️ ev işi yapmıyorsun demi yemek falan da yapmıyorsun
Korkuyorum ister istemez kasıklarımda hafif agrılar var bide iş yaparak sebep olmayayım sonucu öğrenince zaten normal yasantıma dönücem inşallah sadece yemek yaptım o da bugun cogu dinlenerek canım 🤭

Korkuyorum ister istemez kasıklarımda hafif agrılar var bide iş yaparak sebep olmayayım sonucu öğrenince zaten normal yasantıma dönücem inşallah sadece yemek yaptım o da bugun cogu dinlenerek canım 🤭
Bende ilk 3 gün çok dikkat ettim sonra yemek temizlik vs yapmıştım . Bu sefer yemek yapsam da temizlik yapmam

X