2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Çarşamba günü yumurtalarım toplanacak pazartesi inşallah transfer olacak rahim kalınlığım 9.5 iyi mi bilen varmı doktora sormayı unutmuşum

Haklısınız,özellikle ben yapı olarak çok stresliyim ve arka arkaya çok işleme maruz kalınca bünyem biraz güçsüz kalıyor. Şu an dinlenme sürecindeyim ve iyi ki ertelemiş diyorum. Kendime geldim az da olsa

Benimde gittiğimde sanırım bu civardaydı 8li birşey gördüm de hocam nasıl dedim güzel dedi
Yarın son kontrol artık Allahın izniyle
Bu arada senin transfer günü belliydi tekrar mı kontrole çağırdı beni çağırmadii cuma gittim cumaya transfer tarihi verdi herşey yolunda direkt gel dedi

Canaann34 nasılsın canım nasıl gidiyor bu süreçte neler yapıyorsun neler yapmıyorsun bize biraz anlatır mısın
Valla bugun 3 günüm iyi gibiyim kasıklarımda hafif agrılarım oluyor onun haricinde birşey yapmamaya çalışıyorum dinleniyorum bol bol su iciyorum her gün bu progestan ignesini vuruluyorum o beni yoruyor artık oturamıyorum bile

Ev işleri falan yapıyor musunuz? Eğilip kalkma falan. Ben transferden sonra onu düşünüyorum yapabilir miyim acaba

Ay kıyamam kuzum benim ev işi yapmıyorsun demi yemek falan da yapmıyorsun

Ev işleri falan yapıyor musunuz? Eğilip kalkma falan. Ben transferden sonra onu düşünüyorum yapabilir miyim acaba
Ben ilkinde 3 gün yapmadım hep yattım ara ara yürüdüm sonra da normal hayatıma devam ettim yemek yaptım temizlik vs.

Ev işi yapmıyorum bugun sadece kolay yemek yaptım o da cok ayakta durmamaya calıştım nolur ne olmaz kızlar bence sürekli dinlenelm cünkü doktorum özellikle 3 gün dikkat et yorma sakın kendini dedi yatıyorum valla genellikle bi iğne için cıkıyorum dısarıyada

Ay kıyamam kuzum benim ev işi yapmıyorsun demi yemek falan da yapmıyorsun
Korkuyorum ister istemez kasıklarımda hafif agrılar var bide iş yaparak sebep olmayayım sonucu öğrenince zaten normal yasantıma dönücem inşallah sadece yemek yaptım o da bugun cogu dinlenerek canım

Korkuyorum ister istemez kasıklarımda hafif agrılar var bide iş yaparak sebep olmayayım sonucu öğrenince zaten normal yasantıma dönücem inşallah sadece yemek yaptım o da bugun cogu dinlenerek canım
Bende ilk 3 gün çok dikkat ettim sonra yemek temizlik vs yapmıştım . Bu sefer yemek yapsam da temizlik yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…