2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

CANIM nasılsın nasıl geçiyor test verdin mi hiç

Normal rahim gereği kadarını emip geri kalanını atıyor

Bide aklima takiliyor 2 yil once rahim yapisikligi ameliyati olmustum doktor ultrasonla bakarken tekrarlamissa eger gorur degil mi? Cunku yapisiklik varsa bebek tutmuyormus
Ultrasonda görünmez yapışıklık

Yaa o zaman inşallah o yapışıklık tekararlamamıştır doktorda bi şey demedi. Hayırlısıyla şu transferi olsaydık durdukça kafama bir sürü şey geliyor.
Amin inşallah bende doktora gittim geldim kafam karıştı

hayırlısıyla l kuzum sende saymaya başlayalım günleri
Amin inşallah ama biraz kafam karıştı .
Kendi doktorum yoktu asistanı baktı rahim aşağısı kalınlaşmış ama yukarısı ince dedi daha önce ameliyat oldunuz mu diye sordu evet dedim laporoskopi oldum . Sonra doktorumun yerine başka bi doktor gelip baktı oda herşey gayet güzel falan dedi . Kafamda soru işaretleri kaldı

Yok canım sıkmayın canınızı onlar bilir ne yapacağını. Benim doktor bidaha beni çağırmadı bile

bende asistanlarda sıkıntı çekmiştim tam anlayamıyolar bence hala.doktor sorun yok demiş güzel haber bu strese sokma kendini

bende asistanlarda sıkıntı çekmiştim tam anlayamıyolar bence hala.doktor sorun yok demiş güzel haber bu strese sokma kendini
Progesteron biraz düşük çıkmış ya 10 çıkmış 13-14 bekliyordum ben

Öyle mi dersin rahatlamalımıyım çünkü bi kaç önce kendi doktorum bayaaaa detaylı baktı adam rahim güzel dinlenmiş demişti çünkü herşey yolunda demişti yani

Öyle mi dersin rahatlamalımıyım çünkü bi kaç önce kendi doktorum bayaaaa detaylı baktı adam rahim güzel dinlenmiş demişti çünkü herşey yolunda demişti yani
bende progestandan korkuyodum dometes suyu bol salata yapıp tüşetmiştim iyi geliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…