2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
sağlık ocağında mı vereceksin canım . Sende aslında uygulamaya sat 5 Kasım yazabilirsin o zaman .çünkü aramızda 1 gün var , ben bu ay 1 gün erken yumurtladım aynı hesap . Bende yükselen Aslanım bu arada

Emin olmak için doktor kontrolüne beklemek en iyisi olucak Zaten doktorlar da sata göre hesaplıyor ya bugün 4+1 mişik dün verdiğim hastanede vericem şimdi labaratuvar farkı olmasın burcun ne peki benim başak

İçinde bebiş büyüdüğü için kalp normal zamandan daha hızlı çalışıyor yürüyüşte yaptığın için belkide etkilendi şu sıralar uzanmanı tavsiye ederim bebişin yerleşmeye çalışıyor

Bizim evde enerji bombası bi köpüş var o varken dinlenmek imkansız ama genel olarak dinlenmeye çalışcam bugun hem çok korktum hem de çok canım acıdı çünkü

Kızlar bide günlük beslenmenize devam mı ediyorsunuz yoksa ektra eklediğiniz bişey var mı?
Ben hiç meyve yemezdim yemeye başladım ama onun dışında bişi yapmıyorum

Kızlar bide günlük beslenmenize devam mı ediyorsunuz yoksa ektra eklediğiniz bişey var mı?
Ben hiç meyve yemezdim yemeye başladım ama onun dışında bişi yapmıyorum
Ben geçen cumartesi doktor kontrolüne gittim tabi çok erken gittim kese bile görünmedi ama doktorum bana dışarıdan içinde ne olduğu belli olmayan şeyler yemememi folik asit kullanmaya devam etmemi onun dışında herhangi bir şeye dikkat etmeme gerek olmadığını söyledi. Ancak ben yinede kuruyemiş meyve destekliyorum

Yaa tamam canım çok sağoll ben ilçedeyim burdaki hastane çok hijyensiz buraya gitmek istemedim merkeze gitmemiz lazım eşim de bu hafta göreve gidecek en erken pazartesi gidebilirim merkezdeki kadın doğuma. O yüzden çok üzülüyorum ilk gebeliğim bide. Acaba gitsem dr. Bişey der mi falan diye içim içimi yiyor. Allahtan sizler varsınız

Bende aynı durumdayım bende ilçede yaşıyorum ve sadece sağlık ocağı var ilçede. Ben heyecan yaptım ilk hamileliğim diye ve kanda 111 beta HCG ile koşa koşa gittim kadın doğum doktoruna ama doktorum hiçbir şey göremedi ve daha çok yeni olduğu için bebek birşey diyemedi beklemek bu süreçte en sağlıklısı. Tabi yine 10 haftadan önce muayene olmak gerekiyormuş ama 5 yada 6 haftadan önce doktora gitmek ayrıca bir stres yüklüyor insana ne yazıkki. Hiç üzülme en güzelini yapıyorsun şuan. Sadece ağır kaldırma ve olabildiğince kendini yorma gerisi güzel olacak inşallah

2 bebegimi kaybettim. Anne gruplarına hep bakıyordum. Birbirlerine biseyler soruyorlar güzel konular dönüyor. Çok şükür Rabbım tekrar nasip etti. İnşallah hep güzel gider hersey. Hepimiz sağlıkla, hayırlısıyla alırız kucaklarimiza

Ayy çok sağol canım ben de çarşamba günü sağlık ocağına gidcem folik asit yazsın diye 2-3 hafta sonra izne gidcez güzel bir hastaneye giderim o zaman. Senin ailen de aynı ilçede mi?
Benim hiçkimsem yok arkadaşım bile yok gebeliğin ilerleyen zamanları aklıma gelince ağlamam geliyor doğru düzgün hastane yok kimim kimsem yok diye

Hayırlı olsun canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Amin inşallah hepimiz için. Çok geçmiş olsun bundan sonra hep güzel şeyler olacak :)

Evet ailemde yanımda ama üzülme önemli olan huzur. Gerisi mutlaka hallolur

En güzelleri sizin olsun inşallah bundan sonrası çiçekli guzel yol Allah'ın izniyle

Emin olmak için doktor kontrolüne beklemek en iyisi olucak Zaten doktorlar da sata göre hesaplıyor ya bugün 4+1 mişik dün verdiğim hastanede vericem şimdi labaratuvar farkı olmasın burcun ne peki benim başak
Tabi canım doktorlar en iyisini bilir ben doktora gidene kadar oyalanmak için söyledim benim burcum kova

ben kahveyi azalttim . normalde 3,4 bardak turk kahvesi iciyorum . onu 1 e indirdim dun itibariyle .
Bu konuda çok zorlanıyorum ben yaa ben de en az 3 tane içerdim bazen 4-5 olurdu sigara da içiyordum bebek düşünmeden önce bırakmıştım kahveyi de 2 ye indirebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…