2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Sizin de pıhtılaşma mı var

Bizim evde enerji bombası bi köpüş var o varken dinlenmek imkansız ama genel olarak dinlenmeye çalışcam bugun hem çok korktum hem de çok canım acıdı çünkü
Sizde mi sigara kullanıyorsunuz. Bende kullanıyorum maalesef ama bugün hiç içmedim. Bırakmayı deniyorum

Sizde mi sigara kullanıyorsunuz. Bende kullanıyorum maalesef ama bugün hiç içmedim. Bırakmayı deniyorum
Ben gebelik denemeden önce bırakmıştım. İçme bence sen de canım çünkü bebek yapmayı biz istedik ve onu o dumana maruz bırakmaya hakkımız yok. Ha doğarsa bidaha başlarım yüksek ihtimalle çok özlüyorum çünkü ama hamilelik sürecinde içmem

Kızlar ben perşembe gününe randevu aldım sizce kese gözükür mü pazartesi hcg değerim 433tü. Doktorum kese gözüktükten sonra kan sulandırıcı iğne başlamak istiyor şimdilik sadece coraspin kullanıyorum.

Haklısın canm. Bugün bugün hiç içmedim. Zor ama icmiycem

gozukmeyebilir canim .alttan bakarlar ama oyle de gozukmeyebilir

Rabbim yavrunuzu sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bu sefer en güzeli olacak inşallah

İnternetten folidays sipariş verdim henüz gelmedi , folidaysı sipariş vermemin nedeni içinde iyot olması birde b12 nin kaliteli formunun içinde olması
Bende Solgarın içersinde tek folikasiti olanı var problem olur mu ki ya gerek var mı Multi vitamine şuan

Son düzenleme:
Kızlar merhaba çok şükür bende dahil oldum buraya 2 yıl önce boş gebelikten kürtaj olmuştum şimdi çok şükür yine hamileyim ama ben biraz erken öğrendim adete 5-6 gün kala beta hcg 11 di 2 gün sonra 39 oldu bugün tekrar vericem inşallah yükselmiştir

Hayırlı olsun canım gözün aydın sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…