2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba güzel anneler bende birgün acaba hangi grubun annesi olucam diye uzaktan izler dururdum çok şükür rabbim nasip etti 5 Ağustos gösteriyor doğum tarihini tabi bu değişecektir 😍 dün 13.38 le hamile olduğumu öğrendim tabi daha çok başında yakalamışım umarım her şey güzel ve sağlıkla ilerler ♥️ ilk çocuğum olucak Allah nasip ederse 28 yaşındayım, SAT 30 EKİM bat ne bilmiyorum 2 aydır adet düzensizliği vardı inşallah sağlıklı bir şekilde evlatlarımızı kucağımıza alırız ♥️💐🤲🏻
Yaa benim de Ağustos görünüyor ilk bebeğim üstelik ben de Ağustos Aslan burcuyum 28 yaşındayım ben dee :)

Olmaz canım hiç öyle düşünüp evrene o enerjiyi yollama. Hep güzel olacağını düşün öyle hayal et inşallah çok güzel olcak her şey ♥️
Sakin ve güzel düşünmeye çalışıyorum birde çok düşük değerle öğrendiğim içinde o hissiyat olmuş olabilir 🥹

Kızlar 🤍 bende 2 gün önce 20 değerle hamileliği öğrendim . Bugün tekrar sağlık ocağına kan verdim oda yarın çıkacak , bugün dpo 11 deyim. Bir yandan evdeki testlerle koyulaşmayı takip ediyorum 😊
İnşallah hepimizin değerleri güzelce artar , kese ve kalp atışlarını sağlıkla duyar , sağlıkla hayırlısıyla kucaklarımıza alırız 🥰🙏🏻
Sizler ilk kontrole gitmeyi ne zaman düşünüyorsunuz bu süreçte neler yapıyorsunuz
IMG_4878.jpeg

Kızlar 🤍 bende 2 gün önce 20 değerle hamileliği öğrendim . Bugün tekrar sağlık ocağına kan verdim oda yarın çıkacak , bugün dpo 11 deyim. Bir yandan evdeki testlerle koyulaşmayı takip ediyorum 😊
İnşallah hepimizin değerleri güzelce artar , kese ve kalp atışlarını sağlıkla duyar , sağlıkla hayırlısıyla kucaklarımıza alırız 🥰🙏🏻
Sizler ilk kontrole gitmeyi ne zaman düşünüyorsunuz bu süreçte neler yapıyorsunuz Eki Görüntüle 3342629
Canım hoş geldin tebrik ederim öncelikle rabbim kucağımıza Allah'ı nasip etsin sağlık bir şekilde 😍🤲🏻 bende dün 13,38 le öğrendim 9 numaralı testiniz gibi çıktı BAT tarihimi bilmediğim için o gün kaçıncı gününüzdü onu sormak istedim 💜 ben 6.haftada gitmeyi düşünüyorum belki heyecanıma yedik düşüp erkende gidebilirim ☺️

Sizler ilk kontrole gitmeyi ne zaman düşünüyorsunuz bu süreçte neler yapıyorsunuz Eki Görüntüle 3342629
hayirli olsun , ben de takvimde 4+3 gozukuyorum . kontrole haftaya giderim . erken gidince gozukmeme ihtimali var stres olurum o zaman

Hayırlı uğurlu olsun 🌸🌸 ben reglime 1 hafta kala çok silik bi çizgiyle öğrenmiştim 4 gün kala ise kan sonucum 51 çıktı bidaha da vermedim 14 Aralık doktor randevum var yaşadığım yerde son regli tarihini sorup ona göre gün veriyolar

Canım hoş geldin tebrik ederim öncelikle rabbim kucağımıza Allah'ı nasip etsin sağlık bir şekilde 😍🤲🏻 bende dün 13,38 le öğrendim 9 numaralı testiniz gibi çıktı BAT tarihimi bilmediğim için o gün kaçıncı gününüzdü onu sormak istedim 💜 ben 6.haftada gitmeyi düşünüyorum belki heyecanıma yedik düşüp erkende gidebilirim ☺️
Amiiiiin 🙏🏻😍 9 yazan yumurtlamadan sonraki 9.gün canım . O gün beta 20 çıktı . Benim bat 5 kasım , sat 2 Aralık . Banu çiftçinin uygulamasını indirdim güzel bir uygulama orda 3+2 hafta olarak gösteriyor , sen kaçta olmuş oluyorsun . En güzeli aslında herhangi bir sağlık sorunu yoksa 6 . Hafta da gitmek. 2 gün de bir kan vermeyi düşünüyormusun kendin mi takip edeceksin testlerle koyulaşmayı canım 🥰

Hayırlı uğurlu olsun 🌸🌸 ben reglime 1 hafta kala çok silik bi çizgiyle öğrenmiştim 4 gün kala ise kan sonucum 51 çıktı bidaha da vermedim 14 Aralık doktor randevum var yaşadığım yerde son regli tarihini sorup ona göre gün veriyolar
Seninde hayırlı olsun canım 🌸🌸🌸 hem kalp atışı hem kese birlikte göreceksin o zaman 😍

Amiiiiin 🙏🏻😍 9 yazan yumurtlamadan sonraki 9.gün canım . O gün beta 20 çıktı . Benim bat 5 kasım , sat 2 Aralık . Banu çiftçinin uygulamasını indirdim güzel bir uygulama orda 3+2 hafta olarak gösteriyor , sen kaçta olmuş oluyorsun . En güzeli aslında herhangi bir sağlık sorunu yoksa 6 . Hafta da gitmek. 2 gün de bir kan vermeyi düşünüyormusun kendin mi takip edeceksin testlerle koyulaşmayı canım 🥰
Benim büyük ihtimalle dün 9.günümdü çünkü bat tarihimi bilmiyorum 2 aydır düzensiz olduğum için senin testinle aynı gibiler çünkü bende 13,38 le öğrendim ,ben kanla takip etmeyi düşünüyorum biraz karanticiyim bu konuda ama sanırım 6.haftaya kadar eşim bekletmicek gibi 🤭

X