2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar ben geldim çok şükür kese ve bebek göründü ama kalp atışını haftaya duymak istiyorum geç döllenme olmuş 6 haftalık değil 5 haftalık kese dedi ama kanama alanın yok bir sıkıntı görmüyorum dedi 😍
Ooyyy maşallah barekallah 🥰🥰🥰 hayırlı haberlerle inşallah canim

Ah ne güzel söyledin kız hadi inşallah eğer azıcık anneme benzersem bir saatte doğuruyor kadın 😅😅 kol egzersizlerini bende hiç sevmiyorum sevemedim bir türlü o nedenle güçsüz kaldı kollar 😂 simgedduman var Instagram'da onun gebe kampları ve doğum hikayeleri çok iyi hatta hafta hafta egzersiz paylaşıyor 12. Hafta sonrası onları yapmaya başlayacağım sende bir göz at istersen 😘 çok yorma boşver kendini prensesler gibi geçir sporunu 😍
Hadi inşallah annene çekersin canım :) evet ya 9 ay da biz prenses olalım birazcık ahahha :KK70: Bakarım canım söylediğin sayfaya

Kızlar ben geldim çok şükür kese ve bebek göründü ama kalp atışını haftaya duymak istiyorum geç döllenme olmuş 6 haftalık değil 5 haftalık kese dedi ama kanama alanın yok bir sıkıntı görmüyorum dedi 😍🤲
Aaa çok sevindim bak kendine sıkıntı yapıyodun hcg niye düşük diye demek ki geç döllenmeymiş hayırlısıyla kucağına al canım 🌸🌸

Kızlar ben geldim çok şükür kese ve bebek göründü ama kalp atışını haftaya duymak istiyorum geç döllenme olmuş 6 haftalık değil 5 haftalık kese dedi ama kanama alanın yok bir sıkıntı görmüyorum dedi 🤲
Ay hadi hayırlı olsun sevindim. Beta değerinden mi anladı geç döllenmeyi. Geç döllenmeye kız derler bakalım doğru çıkacak mı 😍

Hayır kese boyutu 7mm ölçtü ordan anladı 😍 zaten ben hep solda hissettim ama sağda gördü keseyi 🤗
Ben de hep sağda hissediyorum ve sağda soldaki tüpüm çalışmıyor zaten. Benimki keseyi ölçmedi ya kese boyuna ihtiyacımız yok dedi nedense anlamadım şimdi. Bir sonraki randevum 18i kalp atışı için heyecanlıyım 😍

Ben de hep sağda hissediyorum ve sağda soldaki tüpüm çalışmıyor zaten. Benimki keseyi ölçmedi ya kese boyuna ihtiyacımız yok dedi nedense anlamadım şimdi. Bir sonraki randevum 18i kalp atışı için heyecanlıyım 😍
Bende çok heyecanlıyım pıt pıt atan kalplerinide dinlesek rahatlıcaz 😍

Benim de 19u randevum bakalim. Belki daha erken gitsem vajinal yolla kese gorulur de riske atmak istemiyorum 1 senedir ugrasiyoruz biraz daha beklerim karindan gozukur🤗

Benim ağrılarım geçti gibi şükür geçen haftada ki gibi değilim. Ama midem huzursuz ediyo gibi beni. Bulanıyor mu bulanmiyor mu. Acayip midemde şişkinlik var 🥰
Benimde ilk zamanlar gibi ağrılar yok çok şükür ama işte çok ayakta durup çok kosturunca ağrıyan yada sızı hissettiğim tek yer sol 😍o şişkinlik başa bela valla. Daha şimdiden böyleyse dokuzuncu aydan korkmaya başladım 😅😅cumartesi randevum var bakalım bebiş nerede konumlanmış ve kalp atışlarıni bize duyuracak mi😍

X