2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Paketli süt mü içiyorsunuz benimde midem yanmaya başladı ama sebebi benim acı ve baharatlı yiyorum yemekler de
Ben yoğurt peynir çok yerim. Şimdiye kadar süt içmedim ama taze süt buldum çok da severim açık süt alıyorum şuan en doğalı en güzeli bu tabi.
ayakları uzatıp dinlenmen gerekiyor. Olabildiğince kalkma. Arkadaşım öyleydi ve sağlıklı doğum yaptı

Bence içinde söylediklerine dair sürekli acaba olacaksa değişmen daha iyi olur. 20. Hafta geç değildiyse düşünüyorum

Peki önlem olarak ne yapman gerekmiş söyledi mi canım? Sen kendini hiç yorma bence dinlen

Çok geçmiş olsun umarım sorunsuz geçer. Dinlenme mi tavsiye etti ? Lekelenme nasıldı peki ?

Zaten hiçbir şey yapamıyorum en ufak bişey yapsam bir sorun çıkıyor 32haftaya Kadar fitil kullanacakmışım

kizlar plesanta on duvardaysa bide ustune ilk gebelikse hissetme daha gec olabiliyomus bugun doktorum soyledi senin 21 22 leri bulabilir dedi panik atak biri oldugumu bildiginden kendi direk soyledi

Sizce çok tuhaf çıkmamışmı o gözünün önündeki ney çıkaramadım

Eklentiler

• IMG-20240322-WA0004.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG-20240322-WA0006.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 101
kizlar plesanta on duvardaysa bide ustune ilk gebelikse hissetme daha gec olabiliyomus bugun doktorum soyledi senin 21 22 leri bulabilir dedi panik atak biri oldugumu bildiginden kendi direk soyledi
Bana da doktor anterior dedi ama dün ve bugün alt karnımda vur kaç şeklinde bi hareket hissettim. Bebek mi emin olamıyorum sanki 200 grama göre fazla net hissettim gibi:)

Bana da doktor anterior dedi ama dün ve bugün alt karnımda vur kaç şeklinde bi hareket hissettim. Bebek mi emin olamıyorum sanki 200 grama göre fazla net hissettim gibi:)
ayh benim cucukte 200 cikti bugun sjsjs bakalim nezaman hissetcem ben hissettim saniyodumda yanlis alarmmis demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…