2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Girdim Geçen hafta benim doktorum zaten perinatolog o yaptı detaylıyi da çok şükür her şey yolunda 🙏🏻 sen ne zaman giriyorsun ? Bayramdan önce de şeker yüklemesini yaptıracağım 23+2 oluyor işte farketmez dedi 24. Haftada yapıyormuş normalde ama önce yapsak da sıkıntı olmaz dedi.
Bende haftaya cuma günü gireceğim herşeyin yolunda olmasına çok sevindim 🙏 darısı başıma inşallah ❤️🙏

Kızlar Multivitamin olarak doktorunuz neyi tavsiye etti, ne kullanıyoraunuz ? Ben morio pro plus kullanıyordum ama çok fazla kullanan olmadığı için değiştirmek istiyorum, doktoruma sorduğumda çok farketmez dedi

Eklentiler

• Screenshot_20240322_211418_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20240322_211418_trendyol.com.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 25
Arkadaşlar sizlere birşey danışacağım. Magnezyum takviyesi olarak ne kullanıyorsunuz?
Bana magosit yazmıştı doktorum onu kullanıyorum
Kızlar Multivitamin olarak doktorunuz neyi tavsiye etti, ne kullanıyoraunuz ? Ben morio pro plus kullanıyordum ama çok fazla kullanan olmadığı için değiştirmek istiyorum, doktoruma sorduğumda çok farketmez dedi
Ben regenesis max kullanıyorum ama ne derece iyi bilmiyorum. Çok iyi olduğundan emin olduğunuz multivitamin varsa ben de tavsiyelere açığım kızlar 🙏🏻☺️

Teşekkür ederim bilgi için. Bunu da bugün bir arkadaşım önerdi ama hamilelere uygun mu emin olamamıştım
Rica ederim doktor önerdi canım uygun. Bende yeni başladım sayılır 2 hafta olacak ama ağrılarıma faydasını görmeye başladım

Bana magosit yazmıştı doktorum onu kullanıyorum

Ben regenesis max kullanıyorum ama ne derece iyi bilmiyorum. Çok iyi olduğundan emin olduğunuz multivitamin varsa ben de tavsiyelere açığım kızlar 🙏🏻☺️
Çok sap ol bilgi için🙏🏻 bana da doktorum haftaya kontrol sonrası yeni bir multivitamin önereceğini söyledi.

Rica ederim doktor önerdi canım uygun. Bende yeni başladım sayılır 2 hafta olacak ama ağrılarıma faydasını görmeye başladım
Yaa çok sevindim. Benim de anlamsız bir kol ağrım oluyor. Magnezyum düşmüş olabilir dediler. Magnorm verdi ortopedi ama midem kaldırmıyor onu

Hadi ya çok tazesiniz daha ama emin ol eşin doğru söylüyor. Benim eşim de ilk iki ay demedi öyle ama şimdi gönül baya var diye yanaşmıyor asla ilk iki hamileliğimde de aynısı olmuştu. Rahat ol zarar veririm diye korkuyorlar ve hamileyken onlara cinsellik tuhaf geliyor. Herkeste böyle olmuyor ama benimki de öyle yani takma kafana doğumdan sonra seni rahat bırakmaz artık :KK22:
Hadi inşallah 🥲

Yaa çok sevindim. Benim de anlamsız bir kol ağrım oluyor. Magnezyum düşmüş olabilir dediler. Magnorm verdi ortopedi ama midem kaldırmıyor onu
Benimde kalça kuyruk sokumu ağrım var. Banada ilk önce suya atılanlardan verdi ama hiç içemedim midemi çok bulandırdı sonra bunu yazdı sgk karşılamıyor bu tarz takviyeleri ama faydalarına değer

Kızlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum zira uyku uyuyamaz oldum. Bildiğiniz üzere kendi doktorum bebeğin suyuna sınırda deyip 12 cm ölçmüştü damar direnci var demişti. Sonrasında perinataloga gittim haftası 19 olmasına rağmen detaylı ultrasona aldı bebeğimin tüm organlarına benim rahim damarlarıma dopplerle bakıldı ve bebeğin suyuna baktı normal dedi damarlarında direnç yok kan akışın normal dedi rapor hazırladı onayladı. Bu raporu bi perinataloga daha onaylattım iki uzman gördü. Bugün kontrolümde Dr um tekrar su hala 12 cm sınırda sende damar direnci var gerekirse kan sulandırıcı dozunu yükselteceğiz dedi ve artık kafam çok karıştı doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım 20+2 tiz bu haftadan sonra doktor değiştirmek doğru karar mı ?
Bence o doktoru değiştirin.

nekadar gec olursak okadar iyiymis saglik ocagi bekletirmi ki ozamana kadar acaba
Canim konuşmak lazım ben ilk hamileligimde 1 tane olabilmistim günü geçmiş diye birini vurmamislardi ya ilkini yada ikinciyi net hatırlamıyorum ama birini vurmadilar aklında olsun

X