2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Hayırlı olsun seninde 2.olunca bekleniyor biraz bende bu ay olur sandım bekledm ama yokmuş😞siz planladınız mı biz tam kararda vermiş değiliz 2.ye
hayirlisi olsun . benim kizim 4.5 yasinda . yaşim da 35 . icimde hep bir cocuk daha arzusu vardi icten ice 1 seneye yakindir korunmuyorduk .

ilk hamileliğim olduğu için tecrübesizim açıkçası. adetim şaşmaz şaşınca eşiminde zoruyla test yaptık.silik çizgiyide görünce o heyecanla kan testi vermeye gittim,doktorda bişey demedi sadece tekrar çağırdı.acaba düşük mü diye içim içimi yiyor o yüzden.bende heyecandan duramıyorum
bence 2 gunde 1 kan verip artisa bak o zaman canim

hayirli olsun . benim adim da elif . ben de yarin kan testi verecegim . dun adet gunumdu ama olmadim hala . sabirsizlikla sabah olmasini bekliyorum
Ben kan testi verdim sonuç 325 çıktı rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻 üçüncü gebeliğim olduğu için artık daha sakinim beklemedigim bir gebelik olduğu için de hala şaşkın 🌸

Döngülerimiz çook yakın benim de sat 30 ekimdi. Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah 🙏 Sanırım bu ay herkes erken öğrendi 😄
Ben bugün kan verdim 325 çıktı sonuç.benim üçüncü gebeligim üçünde de erkenden hissettim zaten eşime de dedim zaten şöyle bir herkes gibi gecikme yaşayıp heyecanlanıp öğrenmek nasip olmadı diye 😂 hepsini adetten önce pat diye öğreniyorum öylesi de kötü oluyor 2-3 hafta bekle de bekle ki doktora gidip keseye bebeğe bakabilesin ☺️

merhabalar hanımlar.. sat 25 ekim bat 22 kasımdı.. 24 ve 25 kasımda gebelik testlerim ikinci çizgi silik çıkınca 25 kasımda kan testi verdim ve hcg 72 çıktı. doktor bir haftaya tekrar çağırdı ama tekrar hcg baktırmadam gitmeden önce baktırmalı mıyım yoksa 1 aralığı mı bekleyeyim? meraktan içim içimi yiyor yükseldi mi diye sizce ne yapayım.tecrübe eden cevap verirse sevinirim..umarım herkes mucizesine ulaşır.şimdiden teşekkürle
Merhaba hayırlı olsun inşallah 🙏 48 ara ile baktırmanı tavsiye ederim benimde ilk gebeliğimde 8+2 de bebeğim düştü kalbi durdu. Bana doktorum ilk gittiğimde 48 saat ara ile kan tahlili istedi artışa bakmak için. Düzenli artıyormu diye

Ne zamandı canım raglin
Regli olmadım henüz. Düşükten sonra 23 gün geçti doktorum korunmana gerek yok dedi bizde 15. Günden sonra korunmadık. 5 gündür Kasıkta batma oluyor bilmiyorum bekleyeceğim bakalım. Düşükten 1 aya kadar adet oluyormuşun genelde. 7 gün daha bekleyeceğim bakalım gelen giden olacak mı. Sonra duruma göre idrar testi ile takip edeceğim kısmetse tabi.

Merhaba hayırlı olsun inşallah 🙏 48 ara ile baktırmanı tavsiye ederim benimde ilk gebeliğimde 8+2 de bebeğim düştü kalbi durdu. Bana doktorum ilk gittiğimde 48 saat ara ile kan tahlili istedi artışa bakmak için. Düzenli artıyormu diye
bana doktor takiple alakalı bir şey demedi.sadece folik asit ve vitamin kullanıyor musun dedi.ben zaten kullanıyorum onlara devam et bir hafta 10gün sonra tekrar kese ancak o zaman görünür dedi.takiple alakalı bir şey demedi sadece hcg düşük olduğu için şu an kimyasal boyutta ben kendim pimpirikleniyorum doktor bişey demedi

Merhabalar herkese bugün 433 hcg ile aranıza katıldım sat 27 ekim. İlk çocuğum olacak Allah nasip ederse. 31 yaşındayım daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim ve 8. haftada kalp durması nedeniyle bebeğimi kaybettim. Hem heyecanlı hem endişeli bi durumdayım kısacası.

Merhabalar herkese bugün 433 hcg ile aranıza katıldım sat 27 ekim. İlk çocuğum olacak Allah nasip ederse. 31 yaşındayım daha önce 2 kimyasal gebelik geçirdim ve 8. haftada kalp durması nedeniyle bebeğimi kaybettim. Hem heyecanlı hem endişeli bi durumdayım kısacası.
hayirli olsun , insallah sag saglim kucagimiza aliriz

Ben bugün kan verdim 325 çıktı sonuç.benim üçüncü gebeligim üçünde de erkenden hissettim zaten eşime de dedim zaten şöyle bir herkes gibi gecikme yaşayıp heyecanlanıp öğrenmek nasip olmadı diye 😂 hepsini adetten önce pat diye öğreniyorum öylesi de kötü oluyor 2-3 hafta bekle de bekle ki doktora gidip keseye bebeğe bakabilesin ☺️
Hadi gözün aydın 🥰 biz de hala eşimle inanamıyoruz hala olayın şokundayız 😄 Sanırım uzun süre bekledik diye 🤭 evet dediğin gibi erken öğrenmek sıkıntı zaman bi türlü geçmiyo

Hayırlı olsun 🌸 İyi düşenelim iyi olsun herşey

bana doktor takiple alakalı bir şey demedi.sadece folik asit ve vitamin kullanıyor musun dedi.ben zaten kullanıyorum onlara devam et bir hafta 10gün sonra tekrar kese ancak o zaman görünür dedi.takiple alakalı bir şey demedi sadece hcg düşük olduğu için şu an kimyasal boyutta ben kendim pimpirikleniyorum doktor bişey demedi
Her doktorun farklı ben ilk 150 ile öğrenmiştim 1 hafta sonra doktora gittim derim hiç baktın mı dedi hcg ye yok dedim bir bakalım dedi düzenli artış olmuş mu dedi kesem olmuştu benim. 48 saat ara ile verdim 2500-4900 gibi çıkmıştı dedi yamam gayet güzel artıyor iki haftaya kalp atışımızı duyarız dedi. İki hafta sorna da hem kalp hem keseyi 6+1 dim. 8+2 de de kalbinin durulduğunu söyledi bi kaç gün olmuş dedi ne lekelenme ne kanamam ne ağrım hiç bir şeyim yoktu. İşte düşürdüm sonra kadın alttan bakınca 12 saat sonra. Korunma dedi. Geçen haftada baktım betam sıfırlanmış mı diye oda sıfırlanmış. Bakalım bundan sonra gebelik ne zaman olacak onu bekliyorum :))

hayirlisi olsun . benim kizim 4.5 yasinda . yaşim da 35 . icimde hep bir cocuk daha arzusu vardi icten ice 1 seneye yakindir korunmuyorduk .
Hayırlısı olsun canım bende doğumdan beri korunmuyorum ama hep dikkat ediyoruz benimde yaş 37 cocuk 2.5 yaşında bu ay acayip aklıma girdi cocuk olmayınca üzüldüm demek istiyorum dedim ama eşim hep bi kararsız dedim 3 sene sokra desen yapamayız yani yaş kaç olcak yaptık yaptık fln diye konuştuk

Her doktorun farklı ben ilk 150 ile öğrenmiştim 1 hafta sonra doktora gittim derim hiç baktın mı dedi hcg ye yok dedim bir bakalım dedi düzenli artış olmuş mu dedi kesem olmuştu benim. 48 saat ara ile verdim 2500-4900 gibi çıkmıştı dedi yamam gayet güzel artıyor iki haftaya kalp atışımızı duyarız dedi. İki hafta sorna da hem kalp hem keseyi 6+1 dim. 8+2 de de kalbinin durulduğunu söyledi bi kaç gün olmuş dedi ne lekelenme ne kanamam ne ağrım hiç bir şeyim yoktu. İşte düşürdüm sonra kadın alttan bakınca 12 saat sonra. Korunma dedi. Geçen haftada baktım betam sıfırlanmış mı diye oda sıfırlanmış. Bakalım bundan sonra gebelik ne zaman olacak onu bekliyorum :))
Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah bir an önce sende mucizene kavuşursun. Allah isteyen herkese nasip etsin. Burada hanımlar içini rahatlatmak adına bir şeyler öğrenmeye geliyor bende onlardan biriyim. Hele ki böyle bir hassas dönemde bu tarz kötü bilgiler almak açıkçası istemem çünkü bende mi acaba öyle olucam diye düşünebilir herkes. Lütfen cevaplarımızı buna yardımcı olmak adına yaparsak daha iyi olur bence. Şimdiden teşekkürler

X