2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yani belirli ülkelere kısır olmaya neden olabilecek maddeler konuluyor filan duyumlar vardı yabancı ülkeler sonuçta bize sattıkları çikolatada bile %3 fındık , aynı ürün onlarda %50 olabiliyor. Örnek olarak. Bende Türk malı pamuklu ne olduğu belli olsun diyorum bu defa
O kadar haklısınız ki, yurtdışında ne yersem yiyeyim aynı markada olsa içeriği ve tadı farklı oluyor. Üstelik idrar ile ortaya çıkan asit içinde en iyi ihtimalle dakikaları geçecek daha bebekken etkilenmemesi için elimizden geleni yapmakta fayda var 🙏 teşekkürler bilgi için 🌸

Ay kızlar bugün kaza yaptık. Arkadan bir araba bizim arabaya o şiddetle bizim araba da önde ki arabaya çarptı öyle bir korktum ki. Bebeğe bişi oldu mu diye Allah'tan bişi olmadı sadece çok korktum 😕
Çok geçmiş olsun canım. Geçen ay da benim arabamın sol ön tamponuna tır sürttü. Ben park halinde içindeydim ama yine de çok korktum hormonlardan çok ağladım.

Merhaba ,çok yazmasam da her gün okuyorum,takip ediyorum burayı. Ben de 18. Haftadayım ve son zamanlarda baş ağrısı ve hatta bazen böyle fenalık hissi gibi yaşıyorum. Uyku basıyor çoğunlukla da .. sabah gidip tansiyon ölçtürdüm gayet normal. Acaba gebelik şekeri falan olabilir mi ya da normal mi böyle hissetmem . Sonuçta bebeğe fazla fazla kan pompalanıyor. Var mı benim gibi olan ?

Ay kızlar bugün kaza yaptık. Arkadan bir araba bizim arabaya o şiddetle bizim araba da önde ki arabaya çarptı öyle bir korktum ki. Bebeğe bişi oldu mu diye Allah'tan bişi olmadı sadece çok korktum 😕
Geçmiş olsun canım rabbim korumuş 🙏 bu arada hamile emniyet kemeri aparatı var mutlaka öneririm Allah korusun öyle bir durumda göbeğe baskı yapmamak için

Merhaba ,çok yazmasam da her gün okuyorum,takip ediyorum burayı. Ben de 18. Haftadayım ve son zamanlarda baş ağrısı ve hatta bazen böyle fenalık hissi gibi yaşıyorum. Uyku basıyor çoğunlukla da .. sabah gidip tansiyon ölçtürdüm gayet normal. Acaba gebelik şekeri falan olabilir mi ya da normal mi böyle hissetmem . Sonuçta bebeğe fazla fazla kan pompalanıyor. Var mı benim gibi olan ?
Benim de 18+3. Geçen hafta boyunca şiddetli baş ağrısı yaşadım. Sağlık ocağına gidip kan verip değerlere baktırdım. Dr a yazdım. Parol kullanmanızsa sakınca yok. Değerler normal dedi. Kan baktırıp merakınız giderebilirsiniz :)

Benim de 18+3. Geçen hafta boyunca şiddetli baş ağrısı yaşadım. Sağlık ocağına gidip kan verip değerlere baktırdım. Dr a yazdım. Parol kullanmanızsa sakınca yok. Değerler normal dedi. Kan baktırıp merakınız giderebilirsiniz :)
Bende 18+5 oldum baş ağrısı bende de var uyumak istiyorum sürekli ağırlıkta olmaya başladı vücudumda

guzel haberlerle merhabaaaa cok sukur bi problem yok plesantada kanama alani var ama hala ayni boy degisiklik yok oglanda surekli el salladi bize sjsjsjs 😂🥰
Süperrr :) ben de yarın göreceğim bizim oğlanı detaylıda. heyecandan yerimde duramıyorum ne zamandır yarını bekliyorum

Ben de önümüzdeki hafta baktıracağım. Yalnız olmadığıma sevindim 😊

Günaydın kızlar cinsellik nasıl gidiyor eşim hiç istemiyor ya cocuk olduğu için odaklanamıyormus benim de istekte hiç azalma olmadı zaten 3 aylık evliyim hamile kaldığımda supriz oldu bebeğim 🥲

Doktor aylik rutin kan tahlili istedi 3 gündür kan vermeye gidemiyorum.Sabah 6'da uyanıyorum sağlık ocağı açılana kadar aç kalamıyorum.Acliktan fena oluyorum elim ayağım titriyor.Kan vermemde gerekiyor ellerim inanılmaz sis üreye bakmaları gerekiyor.Tok gitsem olmaz mı acaba

guzel haberlerle merhabaaaa cok sukur bi problem yok plesantada kanama alani var ama hala ayni boy degisiklik yok oglanda surekli el salladi bize sjsjsjs 😂🥰
Ohhh çok şükür giderken stresle gidiyoruz ama sonrası çok güzel oluyor benim kız sürekli parmağını emiyor her gitmemde🤣🤣🤣🤣
Demekki normal,sağlıkla tamamlasak şu gebeliği hayırlısıyla 😌
Evet canım inşallah tansiyonum sürekli 10-6 çıkıyor ondan baş ağrısı oluyor büyük ihtimal benim mesela

X