2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bugün çok moralsiz baş ağrılıyım. Eşim ihaleden boyunu aşan bir iş almış zarar edeceğim diye uyumuyor bende çok huzursuz oluyorum. Rüyamda Dr bebeği 5 aylıkken alacaktı izin vermiyordum filan. Sana zararı olacak diyordu. Annem rüya görmüş bana sabah dedi büyük oğlun ve yeni doğmuş kızın arasında seçim yapmamı istediler biri ölecek diye filan uzun uzun anlattı yemin ediyorum baş ağrısı başladı bu negatif etkilerden çok huzursuzum. Öksürük krizlerim bir ay oldu var balgam dolu nefessiz kalıyorum. Bazı ilaçları bebeğe zarar verir diye kullanmadım da ne bileyim artık ya bir gün gerçekten nefes alamazsam diye korkuyorum artık dua edin bana :110: biraz olumlu enerjiye ihtiyacım var
Ben de çok saçma rüyalar görüyorum.Hormonlardan sanırım.Bi de çok uyuyorum uyudukça saçmalıyorum😂
Eşinin de işleri inşallah rast gider bebişler hep uğurlu gelir🙏

Yarın 21. haftama giriyorum. beta hcgler, kan testleri, folik asitler, ağrılar, bulantılar, gen testi, taramalar derken detaylıya kadar geldik :) Cumartesi detaylı randevum var 137 gün sonra da doğum şaka gibi ikili hanelere düşmeye de az kaldı :)
Merhaba detayliya nereye gideceksiniz acaba bursadasiniz heralde sizde

canım rüya ile amel edilmez hormonların etkisi üstüne de stres olunca böyle rüyalar görmen normal bence annen de muhtemelen kafasına seni takmıştır ondan görmüştür rüyayı. keşke bu hassas dönemde sana anlatmasaymış rüyasını. sen bol bol dua et Allah hepimizin bebişlerini korusun
Aynı konuda olunca rüya kötü oldum ben. Amin inşallah Allah korusun yavrularımızı gerisi teferruat.. depremde bile yattıkları yer değişti o gece iyiki öyle olmuş Allah’ın işi. Kanepeler duvarlar düştüğü için kırılmıştı. Bende odaları gelene kadar kanepede uyusunlar demiştim. Annem yer yatağı sermiş başka odaya iyiki yapmış :110:

Canım rüya analizi eğitimi almış biri olarak lütfen başkalarının rüyalarına olacak diye inanmayın diyebilirim. Sadece şöyle düşün sana o rüyayı anlattı ve rüyasından seni sorumlu tuttu sen o rüyayı ne şekilde yorumladigin önemli iyiye yorarsan bilincaltin ona yönelir.O nedenle lütfen kendi ruyalarinizi da öyle herkese anlatmayın o kötüye yorarsa enerjisi değişir herşeyin.
Bu kötü enerji gelmesi olayına inanıyorum aynen ama elimde değil işte insanın aklına kötü olan geliyor ..

Sleepy bionaturali araştırdım ama onda da yenidoganda sızdırma çok oluyor demisler oyuzden emin olamadım. Prima güvenli liman gibi biraz 🙈
Ben sleepy ve baby turco kullandım bir kere bile ikisinde de sızdırma sorunu yaşamadım. O biraz bağlamayı bilmekle de alakalı bence

Nasıl bir ağrı canım? Benim de var da
ya canim sok tarafta yumurtalik tarafinda dicem ama benim solda yumurtam yok kasık diyim bi kac tane igne saplaniyomus gibi surekli degil batirip cikartiyomus gibi birde genital bolge dudak kismi var ya orazi 1 saat falan ara ara zonkladi ama gecti valla iyice paranoyak oldum ya

Bu kötü enerji gelmesi olayına inanıyorum aynen ama elimde değil işte insanın aklına kötü olan geliyor ..
Çok haklısın sadece dinlerken can kulağı ile dinleme hiç başka şeyler düşün. Yada şuan aklına anlatılanlar geldiğinde hemen başka güzel şeylere odaklan doğa sesleri kuş cıvıltıları aç dinle mesela yada aç bir kuranı kerim dinle yani seni ne rahatlatıyorsa o an onu yap 🌸

Ben sleepy ve baby turco kullandım bir kere bile ikisinde de sızdırma sorunu yaşamadım. O biraz bağlamayı bilmekle de alakalı bence
Öyle mi yorumlarda hep öyle okuyunca ( yenidoğan için özellikle) gözüm korkmuştu. Peki sence hangisi daha iyi sleepy mi baby turco mu?

Öyle mi yorumlarda hep öyle okuyunca ( yenidoğan için özellikle) gözüm korkmuştu. Peki sence hangisi daha iyi sleepy mi baby turco mu?
Ben ikisini de dönüşümlü kullandım. İkisi de birbirinin muadili şeklinde. Fiyatta hangisi uygunsa onu tercih ettim. Bunların dışında kullanmadım hiç. Islak mendil de aynı şekilde bu iki markayı kullandım herhangi bir sorun yaşamadım hala da kullanıyorum. Burada tek bakılacak şey bebeğe yarayıp yaramayacağı yoksa taşırma falan bu bezler için düşünülecek şeyler olduğunu düşünmüyorum kalitelerini ortaya koymuş markalar. Sadece her bez ve her ıslak mendil bebeğe iyi gelmeyebilir pişik vs yapabilir. İlk başta stoklamak yerine deneyerek gitmenizi az almanızı tavsiye ederim. Ben bu iki marka ile başladım öyle sonlandı. Şimdi de yine aynı markaları tercih edeceğim

ya canim sok tarafta yumurtalik tarafinda dicem ama benim solda yumurtam yok kasık diyim bi kac tane igne saplaniyomus gibi surekli degil batirip cikartiyomus gibi birde genital bolge dudak kismi var ya orazi 1 saat falan ara ara zonkladi ama gecti valla iyice paranoyak oldum ya
Benim batma değil de bildiğin yoğun adet sancım oluyor

Eklentiler

• IMG-20240321-WA0013.jpg
    IMG-20240321-WA0013.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 97
Ben molfix kullanınca sızdırmıştı hep prima kullandım ama şimdi primanın içeriğinin temiz olmadığını çok duyunca baby turco kullanırım bu defa diyorum

ben normaldede adet agrisi cekmiyorum en ufak bi belirtim olmuyo bi bakmisim adet olmusum seklinde oluyo o yuzden agrisini bilmiyorum ama bu boyle batma gibi bide iste vajina agzinda zonklama oldu
Ben doğum sancımı hissettmedim iki çocukta da :skandal:doğum başlamış haberim yok , su gelmesi yok atlamışım tramvaya doğuma girdim ordan da :KK22: şimdi de korkuyorum ya bilmezsem pat diye doğurursam ki sezeryanlıyım

X