2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ohhh çok şükür giderken stresle gidiyoruz ama sonrası çok güzel oluyor benim kız sürekli parmağını emiyor her gitmemde🤣🤣🤣🤣

Evet canım inşallah tansiyonum sürekli 10-6 çıkıyor ondan baş ağrısı oluyor büyük ihtimal benim mesela
10-5 çıktı benim de . Ben ilk gebeliğimde yaşamadım böyle birşey ya da üzerinden çok zaman geçti hatırlayamıyorum 🙈

Günaydın kızlar cinsellik nasıl gidiyor eşim hiç istemiyor ya cocuk olduğu için odaklanamıyormus benim de istekte hiç azalma olmadı zaten 3 aylık evliyim hamile kaldığımda supriz oldu bebeğim 🥲
Ben transfer öncesinden beri mesafeliyim eşimde korkuyorum bişey olur diye ne ben yanasıyorum ne eşim 🤭🤭🤭🤭

Ben de hiç istemiyorum biraz da korkuyoruz . Yani zorlu bir süreç ama ne yapalım azıcık sabır
Aynen eşim garibim yanaşıyor sonra bişey olur diye geri gidiyor. Bazen kızıyorum ama herşey sağlıkla kucağımıza alabilmek için o kadar gittim doktora hiç sormak aklıma gelmedi ne zaman eve giriyorum lan doktora soracaktım diyorum kalıyorum öyle. 😁😁😁😁

Aynen eşim garibim yanaşıyor sonra bişey olur diye geri gidiyor. Bazen kızıyorum ama herşey sağlıkla kucağımıza alabilmek için o kadar gittim doktora hiç sormak aklıma gelmedi ne zaman eve giriyorum lan doktora soracaktım diyorum kalıyorum öyle. 😁😁😁😁
Aslında sakıncası yok ,riskli gebeliklerde yasak diye biliyorum. Bizim bir tane düşük olmuştu o zaman kısıtlamamıştık ve suçluluk hissettik.

Günaydın kızlar cinsellik nasıl gidiyor eşim hiç istemiyor ya cocuk olduğu için odaklanamıyormus benim de istekte hiç azalma olmadı zaten 3 aylık evliyim hamile kaldığımda supriz oldu bebeğim 🥲
Cinsellik mi o neydi🤣Biz kasım sonunda bıraktık o işleri hala evde kanka modundayiz.8.Haftada kanamam olmuştu eşim çok korktu şimdi istesende öyle bir riski alamam diyor.Bizim biraz mesakatli oldu 7 sene bekledik.O yüzden korkuyor.Esinizle beraber doktorunuzla konuşun belki içi biraz daha rahat eder.Problem olmadigi surece bir çok kişi normal cinsel hayatına devam ediyor.

Evet uzun çaba sonrası olunca insan daha çok dikkatli olmak istiyor istemsiz de olsa
Tüp bebek değil ama benim de çok zorlu ve uzun bir süreç oldu . Kistlerden dolayı gebelik olmuyordu,düşük yaşadım vs . Tam umudu kesmişken yeniden çift çizgi gördüm ve elbette sakınıyorum.

Ee benim hiiç göbeğim yok hatta eskiden daha göbekliydim şimdi resmen içine girdi karnım 19+3 deyim. Yok mu karnı çıkmayan 😩

Cinsellik mi o neydi🤣Biz kasım sonunda bıraktık o işleri hala evde kanka modundayiz.8.Haftada kanamam olmuştu eşim çok korktu şimdi istesende öyle bir riski alamam diyor.Bizim biraz mesakatli oldu 7 sene bekledik.O yüzden korkuyor.Esinizle beraber doktorunuzla konuşun belki içi biraz daha rahat eder.Problem olmadigi surece bir çok kişi normal cinsel hayatına devam ediyor.
Yok kendisi zaten sordurdum özellikle hersey serbest dedi doktorumuz ama kendi ilişki esnasinfa cocuk orda duruyor diye odaklanamiyormus bende kadınlığım disiligim bi eksildi hissi oluştu o öyle yapınca

Benimde ilk zamanlar cinsel isteğim vardı ama şimdi ise tam tersi hatta çok tuhaf ama kocamın nefes alması bile gözüme batıyor beni çok rahatsız ediyor şu sıralar 😂😂

Yaa kuzenim de hamile daha 16 haftalık sanki yarın doğuma giricek ben yanına bir gidiyorum bende hiçbirşey yok 😀 sinirlerim bozuluyor 😂
Bende ozenmiyor değilim ama şöyle düşünüyorum.Simdiden karnım çıksa ilerleyen aylarda kocaman gobekle ne yapicam.En azından biraz daha geç agirlasiriz.Buyuk ihtimalle iç karnımız genis

X