2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Anladım canım çok teşekkürler bende stoklamayi düşünmüyorum sadece yenidoğan olarak ilk hangisini alsam diye düşünüyordum yorumun için teşekkürler

Hiç sorma ya şimdiki hamileliklerde bebeklerde pamuk ipliğinde sanki hiç diğer çocuklarımda böyle şeyler yaşamamıştım hiç bir şey yapamıyorum bu çocukta

20li haftalara kadar taş gibi hamilelik geçirip bu saatten sonra hormonlara yenik düşen bir ben değilimdir demi sabah akşam ağlıyor sonra da baş ağrısından kıvranıyorum belli başlı sebeplerim var ilk öncesi de desteksiz bir şekilde tek başıma herşeyi idare etmeye çalışmam ama yine de sürekli ağlıyorum diye de kendime sinir oluyorum bu kısır döngüden ne zaman kurtulurum tahminen ya

Öyle mi içeriği hakkında bilgim yoktu
Yani belirli ülkelere kısır olmaya neden olabilecek maddeler konuluyor filan duyumlar vardı yabancı ülkeler sonuçta bize sattıkları çikolatada bile %3 fındık , aynı ürün onlarda %50 olabiliyor. Örnek olarak. Bende Türk malı pamuklu ne olduğu belli olsun diyorum bu defa

Biz de seninle aynı gidiyoruz canim doktora daha sormadım tahmini ne zaman diye :)

Sancı gelip gitti canım doktor da normal dedi ama korkuttu tabi
Ya benim de öyle dün çok şiddetliydi bugün evdeydim dinlendim geçti çok şükür. Oluyor arada normal diyor doktorlar hatta benim doktorum ağrıya hiç takılmıyor ya bi kere çok ağrım var diye gitmiştim 18. Haftaydı büyüme ağrısı demişti hala da devam ediyor yani geçmeyecek bence.

İnsan tedirgin oluyor tabi ama tutmaya çalışıcam bu sefer kendimi kontrole kadar

İlk 3 ay o kadar yavaş ve zor geçti ki bu hamilelik ne zaman biticek diye ağlıyordum nerdeyse şimdi 5.ayın içinde olduğumuza inanamıyorum
Ben de çok saçma rüyalar görüyorum.Hormonlardan sanırım.Bi de çok uyuyorum uyudukça saçmalıyorum
Eşinin de işleri inşallah rast gider bebişler hep uğurlu gelir
Ben de öyle saçma sapan kurgusal rüyalar, geçen hatta ağlaya ağlaya uyandım bütün günüm berbat geçti
Ay kızlar bugün kaza yaptık. Arkadan bir araba bizim arabaya o şiddetle bizim araba da önde ki arabaya çarptı öyle bir korktum ki. Bebeğe bişi oldu mu diye Allah'tan bişi olmadı sadece çok korktum
Ay aman çok geçmiş olsun şükür ki bir şey olmamış Allah bi daha yaşatmasın

Ay kızlar bugün kaza yaptık. Arkadan bir araba bizim arabaya o şiddetle bizim araba da önde ki arabaya çarptı öyle bir korktum ki. Bebeğe bişi oldu mu diye Allah'tan bişi olmadı sadece çok korktum
Çok geçmiş olsun canım geçen ben de ufak bi kaza atlattım önüme çocuk atladı direksiyonu kırayım derken dikiz aynam park halindeki araca çarptı çok şükür kimseye bir şey olmadı ama o korkuyu günlerce içimden atamadım rüyama falan girdi bir süre çok şükür bebişte de sizde de bir şey yok bununla geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Biz Allaha sığınalım o bizim için en hayılısını en güzelini verir nasıl olsa. Kendin de tecrübe etmişsin bak nasıl korumuş

ben böyle durumlarda biri sana bunları anlatsa ona da sinir olacak mıydın sert davranacak mıydın diye soruyorum cevabım hayırsa kendine niye haksızlık yapıyorsun diyip kendime dışardan bakmaya öyle bir yol bulmaya çalışıyorum tavsiye ederim. Bu gel gitlerimiz de kolay kolay geçmeyecek gibi ama vücudumuz neye uğradığını şaşırıryor bence duygusal oğunlaşmalarımız çok normal yüklenmeyin kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…