2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
😂😂😂 Galiba. Zaten transfer de demişti biliyormusun. Embriyo o kadar hılı ilerlediki yerine, ooo çok hareketli yaramaz bir erkek mi yoksa dedi 😂😂😂😂 Adam zaten biliyormuş 😅😅 Hepimizin bebecikleri sağlıkla doğsunlar inşallah 🧿
aaa oylemi olurmus ki acabaa gerci dogru erkek hizli gider ama dayanmaz kiz dayanir derler benimde onden gidip ilk dollenip 5 e en hizli ulasip saglam kalan sjsjsjssj bu oglum ne cekti beeh shsjsjs

Nefees egzersizleri var canım onları bir araştır istersen. Hatta Instagramda simge duman var hamile pilatesi ve yogası eğitimi veriyor ben ders alıyorum öneririm. Onun eğitiminden sonra doğum yapanlar normalde sezeryanda olsa ayağa daha rahat kalkıyorlar geri dönüşleri çok iyi.
ya ben de simge hoca ile derslere başladım.
ama çok zorladı ilk hafta bacak çalışmaları beni.
normalde pilates geçmişim yok çünkü.
derslere girdikçe anlıyorum faydası olacağını. gerçekten iyiki başlamışım diyorum.

Nefees egzersizleri var canım onları bir araştır istersen. Hatta Instagramda simge duman var hamile pilatesi ve yogası eğitimi veriyor ben ders alıyorum öneririm. Onun eğitiminden sonra doğum yapanlar normalde sezeryanda olsa ayağa daha rahat kalkıyorlar geri dönüşleri çok iyi.
ayh bakiyim hemen gerci ben bi milyon kere ameliyat oldum vucut aliskin artik gobek acil kapan acil kapan alisti artik 😂

Bende senin gibiydim canım ve gece 19+5 te hissettim baya baya elini koyunca farkedilir boyutta hatta gözle görülüyor daha öncesinde minik kelebek gibi bir kere bir kerede çikolata yerken bir dürtme gibi hissetmistim ama haftalar önceydi onlar. Hiç stres yapma bir anda hissedeceksin sende hissetme zamanların yaklaşmış çünkü 🙈
Ayyy ne güzel inşallah canım 😍🥰

valla ben pisman olsamda spinal epiduralle sezeryan yaptiricaam ciddi anlamda asiiiriiii korkuyorum dogumdan
Ben aslında çok katı canlıyım . Ama aynı zamanda panikte bir tipim .Doğumdan şöyle çekiniyorum , annem , abim ve beni suni sancılarla çok zor doğurmuş hep anlatırdı çektiklerini . Ee diyorum anneme çekicem kime çekicem. Hiç bu normal doğum yoluna girmeden planlı sezeryan mı istesem, hoş işte normal doğuma yükseliyorum bazen ama doktorumun yorumları çatın dar diyiveriyormuş

Vallahi ben 16+4 üm erken benim için belki ama senin haftalarında da hissetmeyen var canım merak etme, bizzat kuzenim hamile 19 haftalık zayıf ve ikinci bebeği ona rağmen hissetmiyorum diyor
Amaan hissedelim artık rahatlayalım, her kontrol öncesi herşey yolunda mu endişesinden bezdim 😵‍💫

Ben aslında çok katı canlıyım . Ama aynı zamanda panikte bir tipim .Doğumdan şöyle çekiniyorum , annem , abim ve beni suni sancılarla çok zor doğurmuş hep anlatırdı çektiklerini . Ee diyorum anneme çekicem kime çekicem. Hiç bu normal doğum yoluna girmeden planlı sezeryan mı istesem, hoş işte normal doğuma yükseliyorum bazen ama doktorumun yorumları çatın dar diyiveriyormuş
doktorlarin en buyuk yalani cati darligi eskide cati darligimi varmis millet catir catir dogururmus ama oyle ama boyle dar catida ters gelen bile varmis ammaaa ve lakin ben ciddi anlamda asiri asiiiiriiii korkuyorun oyle boyle degil ameliyatlarada gercekten alistim daha once 15 kilo yunurtalik kistim cikti sezeryan kesisi atildi kist boyutundan dokayi hatta dik kesi atildi yatayda degil ona ragneb sifir zorluk yasadim nekadar zor olabilir diyorum sezeryanada ameliyat zorlugu yani daha zor olsada ne olcak yani bebem saglikli olsn agri gecer nasil olsa modundayim ama burda doktorun nekadar iyiyse bence ameliyat sonrasi zorlugunla paralel gidiyosun ya

aaa oylemi olurmus ki acabaa gerci dogru erkek hizli gider ama dayanmaz kiz dayanir derler benimde onden gidip ilk dollenip 5 e en hizli ulasip saglam kalan sjsjsjssj bu oglum ne cekti beeh shsjsjs
Vala benim dondurulmuş olan olduğu için fikrim yok 😂😂😂

Evet ya kontrol yaklaştıkça aşırı stres. Kapıda beklerken tek düşündüğüm kalbi atıyor mu . İçeri giriyorum doktor bişeyler anlatıyor ama o kalp sesini duymaya odaklıyım sadece öncesi ve sonrası yok bende glgşgş😁
Geçen kontrolde cinsiyet heyecanım vardı sormayı bile unuttum kendi söyledi doktorun, benim ikizlerin birinin kalbi durunca her kontrolde acaba kalbi atıyormudan başka bişe gelmiyor aklıma

doktorlarin en buyuk yalani cati darligi eskide cati darligimi varmis millet catir catir dogururmus ama oyle ama boyle dar catida ters gelen bile varmis ammaaa ve lakin ben ciddi anlamda asiri asiiiiriiii korkuyorun oyle boyle degil ameliyatlarada gercekten alistim daha once 15 kilo yunurtalik kistim cikti sezeryan kesisi atildi kist boyutundan dokayi hatta dik kesi atildi yatayda degil ona ragneb sifir zorluk yasadim nekadar zor olabilir diyorum sezeryanada ameliyat zorlugu yani daha zor olsada ne olcak yani bebem saglikli olsn agri gecer nasil olsa modundayim ama burda doktorun nekadar iyiyse bence ameliyat sonrasi zorlugunla paralel gidiyosun ya
Kesinlikte eskiden çatın dar mı varmış şimdi herkesin çatısı dar . Nefes egzersizleri hariç normal doğumun kolaylaştığına da inanmıyorum. Bol yürüyüş egzersizler kolaylaştırır diyorlar ya . Amcanın eşi Fransız bu konularda çok bilinçliydi doğumu kolaylaştıran ne varsa yaptı, normal doğurdu ama o kadar zorlandı ki 3 sene anlattılar doğumun ne kadar zorlu geçtiğini gşgşgaı. diğer amcamın eşi de tam Leyla sadece oturdu hamileliği boyunca ne bir sağlıklı beslenme ne bir yürüyüş yok . Güle oynaya normal doğurdu ya kadın bir gıkı çıkmadı bildiğin gülerek doğurdu . Şans çok önemli .
Sen korkuyorsan zaten olay senin için bitmiştir canım ameliyata da alışıkmışın , sezaryendan güzel geçer miss

X