2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende genelde sol da ve tam ortada hissediyorum ama aşağıda kasık bölgemde hissediyorum böyle belli saatlerde pıt pıt vurma şeklinde

Kızlar günaydın. Hamileyken dişine işlem yaptıranınız var mı şu an 16. Haftadayım geceden beri diş ağrısı çekiyorum artık dayanamıycam

Bende ikinci defa antibiyotiğe başladım kronikleşmiş probiyotik verdi bunu kullan bakalım iyi gelicekmi dedi

Yanıldık ey halkım, benimki de değildi muhtemelen

Kızlar günaydın. Hamileyken dişine işlem yaptıranınız var mı şu an 16. Haftadayım geceden beri diş ağrısı çekiyorum artık dayanamıycam
Bunu bende merak ediyorum dilimde aft çıkmıştı bir haftadan beri mahvetti beni dişime de o mu ağrı yapıyor yoksa dişim mi ağrıyor anlamadım illet bişey şuan daha biraz duruldu gibi ama diş etlerimde kanıyor. Açıkçası doktora gidip işlem yaptırsam mı daha kötü olur hiç dokundurmasam mı bilemedim kendi doktoruma danışacağım önce. 3 aydan sonra yapılabiliyormuş acil durumlarda

Ben hareket hissetmiyorum daha keski bende hissetsem ya insan korkuyor ya
Canım bazen geç olabiliyormuş. İlk gebelikte 21.hafta civarı diyorlar ama ben 16. haftadan beri tiresim hissediyordum. Birkaç gündür elimi karnıma koyduğumda dolaştığını elimle hissediyorum 19+4 olduk bugün. Birde kiloyla da alakalı sanırım öyle okumuştum. Annenin kilosu da bebeği hissedip hissetmemeye etki ediyormus. Biliyorum insan korkuyor bir şey mi oldu diye. Ama kalbini bozma sen de birkac haftaya hissedersin bence ben genelde bir şey yiyip sola yatınca hissediyorum

Ben de önceye göre daha net hissediyorum canım. Elimi koyduğumda elimle hissetmeye başladım Yavaş yavaş tekmelere doğru gidiyoruz maşallah bebeklerimize ben 21.hafta için detaylı ultrason randevusu aldım. Biz de 19+4 olduk bugün. 23 Mart'ta inşallah göreceğim çok heyecanlıyım

Canım ben 3 yaşından beri diş ağrılarıyla uğraşıyordum . Annemde bana hamileyken çok diş ağrısı çekmiş , dişini çektirmiş filan . Sensodyne kullanmaya geçtim bende . Her sene illa yüzüm gözüm şişer bir diş apse yapardı . 2 tane de çürüğüm var onlarda ayrı dert . Demem o ki sensoyne bunların önüne geçti . Diğer macunlar gibi çok beyazlatmıyor ama ağrı ve apse konusunda 3 senedir çok rahatım . Hamilelikte kim bilir bu dişler ne kadar çok çektirecek bana demiştim ama olmadı çok şükür

Yaptırmadım ama 2. Trimesterde işlem yapılıyor diye duymuştum bende yıllarda diş ağrısı çektim ama hamilelikten önce tüm diş tedavilerimi yaptırdım yoksa çok çekerdim bende

Çok teşekkür ederim çok sağolun ben bi şehir dışına gittim geldim orda havuza girdim ıslak kalmamaya filan çok dikkat ettim ama ondan olduğunu düşünüyorum bi de su tüketimim çok az onu da artırmam lazım, inşallah ben de faydasını görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…