2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar kaç gündür başım çok dönüyor böyle bayılacak gibi oluyorum birden sonrasında korku hissi geliyor dışarı vs çıkmaya korkuyorum resmen :KK43: panik atağım vardı o mu tetiklendi hamilelikten mi yoksa kalbimde bişey mi var kafayı yiycem kardiyoloji den randevu aldım 😞🫤
Benimde annem babam boşandigi icin ankisiyetem tetiklendi :KK43: 3 gundur

kizlar kacinci haftada karinlariniz buyumeye fark atmaya basladi,benim pazartesi 16 olucak ,sanki 3 aylik gibi ,bugin zor tuttum kendimi doktora gitmim diye,carsamba randevum var

kizlar kacinci haftada karinlariniz buyumeye fark atmaya basladi,benim pazartesi 16 olucak ,sanki 3 aylik gibi ,bugin zor tuttum kendimi doktora gitmim diye,carsamba randevum var
Benim bu hafta büyüdü canım 15. Haftada artık farkedilir oldum. Çok normal neden gidiceksin ki doktora benim hiç yoktu bu haftaya kadar

Sanırım 11.haftadan sonra hamile taytına geçtim. Aşırı büyümese de pantolon sıkmaya başlamıştı. Şimdi 16+4 dışarıdan belli oluyor. Bazılarının iç karnı geniş oluyor. Bebek iyi ise çok da kafaya takmamak gerekir

Ben 18+1 deyim canım . Karnım hiç yok , eski pantolonlarım sıkıyor ama 1 ay öncede sıkıyordu . gören hamile filan demez

Burnuma mı süriim🙈 asla nefes alamıyorum
bak gratisin nane yagini kullandim ben nefessizlikten basimin agrisini gectim olüyodum tam yapcagin sey su burnunu guzelce bi sumkur sonra tam 1 damla yagi bas parmagina damlat 2 bas parmagini bir birine sur yay parmaginin ucuna sonra burun kepcesi deriz ya deligin hemen yan ic duvarlari oraya sur ve nefes cek bunu bugun 2 kere yapsan yarinda 2 kere yapsan bittiii hic biseyin kalmiyo ve dogal aksamda bas ucuna pamuk al yastiginin yanina 5 damlayla 10 damla arasi pamuga damlat bas ucunda kalsin genzinide acsin burnunda acik uyu

Merhabalar, ben de sizler gibi eğer zamanında doğarsa Ağustosta anne olacağım inşallah. Sat:12.11.2023 şu anda 16+6 haftalık hamileyim. 14. Haftada erkek olacağını öğrendim. Daha sonra tekrar göstermedi kendini 🙂 sizlere bir sorum var devlet özel karışık olarak hastaneye gidiyorum. Ancak ikisinde de içime sinen bir doktor bulamadım malesef bazen ben mi acaba çok şey istiyorum diye düşünüyorum. İstanbul beykozda yaşıyorum. Konum itibariyle Üsküdar, Ümraniye çevresinde özel iyi bir doktor arayışındayım. Önerileriniz varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Iyi günler 🌸

Burnuma mı süriim🙈 asla nefes alamıyorum
Çok keskin zaten bende sürekli grip olan biri olarak nane yağından fayda buldum 🤦🏻‍♀️ burnuma sürünce çok yakıyordu akşamları bir tencere yada kavanozun için sıcak su koy içine 6 7 damla damlat baş ucuna koy sabaha kadar nefes alıyorsun ben böyle uyuyabildim. Gün içinde de yapıp yakınlarına koyabilirsin geçmiş olsun🤗

Merhabalar, ben de sizler gibi eğer zamanında doğarsa Ağustosta anne olacağım inşallah. Sat:12.11.2023 şu anda 16+6 haftalık hamileyim. 14. Haftada erkek olacağını öğrendim. Daha sonra tekrar göstermedi kendini 🙂 sizlere bir sorum var devlet özel karışık olarak hastaneye gidiyorum. Ancak ikisinde de içime sinen bir doktor bulamadım malesef bazen ben mi acaba çok şey istiyorum diye düşünüyorum. İstanbul beykozda yaşıyorum. Konum itibariyle Üsküdar, Ümraniye çevresinde özel iyi bir doktor arayışındayım. Önerileriniz varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. Iyi günler 🌸
Selamlar ,ben ümraniye de hisar hospital Esra Tuştaş Haberal hanıma gidiyorum,çok memnunum.

X