2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım ben çalışıyordum mecburen biberon kullanacaktım zaten ve hiç meme reddi yaşamadım. Ona uygun biberon alırsanız red falan yaşamazsınız. Philips avent kullanmıştım ben yine onu kullanacağım
aynen imza kase. :) calisiyordum phlipps avent aldik gayet beni de emdi biberondan da beslendi

Kızlar merhaba bizim de cinsiyet netleşti oğlumuz olacak insallah.ilk hamileligimde de oğlum olmustu ama 3 hafta kadar yaşadı.Hic kucağıma almak nasip olmamıştı.Hepsinin yeri ayrı tabi ki ama içimde kalmıştı.Simdi insallah sağ salim kucağıma almak nasip olur.Riskli bir hamileligim var dualarınızı eksik etmeyin

Ya hazımsızlık yaşayan var mı arkadaşlar yediklerim ağzıma geliyor midem bulanıyor. Dün akşamda oldu yemekten sonra bu günde oldu bir fikri olan var mı hazımsızlık konusunda?
Canım benim hemen hemen her gün oluyor bu sorun.Midem yanıyor yediklerimi orada hissediyorum resmen.Hamurlu şeylerde daha çok oluyor bir de akşamları.Sindiremiyorum sanki.o yüzden akşam yemeğini çok geç saate bırakmamaya çalışıyorum.Bir de hafif yemekler yemeye çalışıyorum.Karnimi da tam doyurmuyorum. Az ama sık yiyorum.Böyle dikkat edince biraz hafifliyor

Ben silikon göğüs ucu koruyucu kullandım benim de uç yoktu yine yok zaten o şekilde çok rahat emzirmiştim kesinlikle bulundur derim
ben söyle pompa gibi olanlardan aliyim dedim ama diger versiyon gibi mi kullandin sonra memeyi red etmesinden korktum

Eklentiler

• Screenshot_20240308_150455_Samsung Internet.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20240308_150507_Samsung Internet.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 30
Geçenlerde küçük eltim bana burnun büyüyecek dedi gidip gelip burnuma bakıyorum minnoş burun olur mu ki kocaman
Benim ilk hamileligimde burnum ve kalcalarim büyümüştü gercekten burnum da normalde küçüktür yani ama her gören burnun büyümüş diyordu bunda şu anlık öyle bir durum yok.Bence kişiden kişiye hatta hamilelikten hamilelige bile değişiyor.Cinsiyetle de alakalı olduğunu da düşünmüyorum çünkü ikisinde de erkekti bebeğim

sen ne isim koyarsan koy ben istediğim isimle sesleneceğim olayı beni de çok geriyor benim etrafımda da var böyle insanlar kalbinizi kırarım diyip konuşma hakkı vermiyorum. Resmen seni takmıyorum bildiğimi yaparım demek bu çok kırıcı gerçekten.

Çok teşekkür ederim dün poğaça yedim başladı gerçekten.

Kızlar kaç gündür başım çok dönüyor böyle bayılacak gibi oluyorum birden sonrasında korku hissi geliyor dışarı vs çıkmaya korkuyorum resmen panik atağım vardı o mu tetiklendi hamilelikten mi yoksa kalbimde bişey mi var kafayı yiycem kardiyoloji den randevu aldım

Anneler bazen acımasız oluyor. Doğduktan sonra sen ne koyarsan onu diyecek tabii. Ama hamile olduğumuzu unutup söylenmeleri cok acımasız
Bugün isyerinden bir teyze cinsiyeti sordu kız dedim anladım ama ben almış güzelliğini diyo halbuki birsey yok yani ne cahil moral bozucular..
Kadın kadına bunu yapıyor. Aptal insanlar. Bana da ilk gebelikte kız olduğunu duyunca olsun, eli ayağı düzgün olsun diyorlardı. Kızım bana benziyor. Yan komsum teyze de keşke babasına benzeseydi renki gözlü sarısın olsaydı demişti. Şükür taşındım yanından
Yaa terbiyesizler her yerde aynı malesef. Aynı şeyi banada yapıyorlar sürekli kalçan büyüdü yüzünün güzelliği gitti diyorlar çok ayıp ben artık tersliyorum diyenleri
Bana da yüzün solmuş sararmışsın vs. Aman hamileyiz biz ne bekliyorlar. Cahiller
Benim de kayınvalidem sağolsun çook düşünceli,her gün kustuğumu bildiği halde cümbür cemaat oturmaya gelmek istiyor.Canım çok sıkıldı kızlar anlayışsız insanlarla uğraşmak çok zor
Önünü kesmezsen lohusayken de aynısını yapabilir. Allah kolaylık versin

Benimde çin ve bu kan doğru çıktı rusa bakmadım hiç
Burda takip ettiğim kadarıyla geç döllenme yaşayan çoğunun kızı olacağını öğrendi (bende dahil) bunun doğruluğuna inandım bu grupta

Ben baktım hepsine tek çin takvimi yanlış çıktı bende kızım geç döllenmeydi bu en başindan beri önde gidiyordu hep artık denkmi geldi yoksa dogrumu bilemedim

Benim de geç döllenme ama cinsiyetimiz erkek hastanede yumurta takibi yapıldı o yüzden geç döllenme olduğuna eminim
Ben de tutmadı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…