2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimde aşırı bulantı kusma oldu erkeklere göre hatta zayıfladım yeni yeni kilo alıyorum

toksoplazma kedi dışkısından bulaşır canım dokununca geçmez hiç korkma . Çok şanslısın bence , uğurun koruyucun olcak onlar senin

koca m2 lik alandada damari bulmazsin ama beh sjshssj erkekler bu yuzden hissetmiyo ya sjsjsj ayh valla oglansa eger gercekten ben dogru hissettiysem bu his cok guzelmis icimi rahatlatir bu olay
Bence sen yine verirsin zaten çok rahat ben boğazımı tutamıyorum

Merhaba kızlar şimdi doktordan çıktım da yine erkek gibi dedi net bir şey söylemedi 20ci haftaya kadar artık gitmeyi düşünüyorum özele gittim halbuki bir de çocuk ters Durmuş her zaman kafası sağda olurdu normal mi yani böyle dönüp ağzı aşağı yatması sizde de oluyor mu dün biraz dans ettim de ondan mı dedim döndü

Bir de geçen devlete gittiğinde 15 hafta bir günlüktü bugün özele gittim 14 hafta 5 günlük görünüyor niye böyle

O konuda ben de sıkıntılıyım çok yiyorum nasıl vereceğim bu kiloyu bilmiyom kilodur verilir yemeğinize bakın boş verin
Öyle deme kız önemli olan kiloyu vermek değil hamilelikte fazla kilonun sorun yaratması ☺ kontrollü ilerlememiz lazım allah korusun fazla kilo tehlikeli

Günaydın güzel anneler
Çatlaklarınız başladı mı losyon krem yağ ne kullanıyorsunuz ? Bende alacağım doktora sormama gerek var mı ? Yoksa kendimiz alıp kullanabilirmiyiz ?

Öyle deme kız önemli olan kiloyu vermek değil hamilelikte fazla kilonun sorun yaratması ☺ kontrollü ilerlememiz lazım allah korusun fazla kilo tehlikeli
4 aylığım şu an 4 kilo almışım bence gayet normal ha doktorum diyor ki ver ama gel de bana sor nasıl ver yemek yemezsem ayrılık acısı gibi bir şey çekiyorum ya

4 aylığım şu an 4 kilo almışım bence gayet normal ha doktorum diyor ki ver ama gel de bana sor nasıl ver yemek yemezsem ayrılık acısı gibi bir şey çekiyorum ya
Ben de 4 aylık canım 2 kilo aldım. Benim de son haftalarda iştahım çok açık ama ne bilim kalorisi daha az olan yiyeceklere yönelmeye çalışıyorum. Tabi bu durum son aylarda belli olur bakalım neler olacak

Günaydın güzel anneler
Çatlaklarınız başladı mı losyon krem yağ ne kullanıyorsunuz ? Bende alacağım doktora sormama gerek var mı ? Yoksa kendimiz alıp kullanabilirmiyiz ?
Ben Hindistan cevizi yağı kullancam canım losyon falan almicam diye düşünüyorum şimdilik, benim eşim biraz takıntılı deodorant kullanmama kızıyor oje bile süremiyorum zararlı diyor

Kızlar akıntınız var mı sizin de? Şeffaf renksiz ama hep bi ıslaklık yani
Benim hep var bazen daha çok artıyor.Doktorum kaşınma yanma yoksa normal dedi.Hamilelik boyu devam sanırım
Bir de geçen devlete gittiğinde 15 hafta bir günlüktü bugün özele gittim 14 hafta 5 günlük görünüyor niye böyle
Hiç merak etme o kadar fark olur ultrason farkında

Ben Hindistan cevizi yağı kullancam canım losyon falan almicam diye düşünüyorum şimdilik, benim eşim biraz takıntılı deodorant kullanmama kızıyor oje bile süremiyorum zararlı diyor
Bu ürüne dair çok güzel yorumlar okudum kararsız kaldım bende

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-06-11-56-31-10_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…